Главная » Украина » Общество
Просмотров 131   КомментариевКомментарии

Заява УГСПЛ щодо поширеної в пресі інформації про позицію Спілки по свободі мирних зібрань

19 квітня багато ЗМІ поширили інформацію Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» під назвою «У Януковича планують обмежити свободу протестів в Україні».

З цього повідомлення складається чітке уявлення, що Українська Гельсінська спідка з прав людини підтримує звернення та виголошену позицію.

Цим зверненням ми заявляємо, що УГСПЛ не має відношення до цього звернення, воно не розроблялося та ніяким чином не погоджувалося із нашою організацію.

Більше того, УГСПЛ притримується відмінної позиції щодо закону про свободу мирних зібрань. Ми переконані, що необхідно якнайшвидше ухвалити спеціальний закон про свободу мирних зібрань, що відповідав би міжнародним стандартам у сфері прав людини. Проект закону, що підтриманий Координаційною радою з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, більшою мірою відповідає таким стандартам і може стати основою для успішного досягнення поставленої правозахисниками цілі.

Ми закликаємо громадські організації та  активістів припинити маніпулювати позицією УГСПЛ щодо закону про свободу мирних зібрань, а ЗМІ та журналістів врахувати, що заяви Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» не мають нічого спільного із позицією УГСПЛ.

Також ми хотіли нагадати, що організація Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка», котра є засновником  Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!», неправомірно видає себе за члена Української Гельсінської спілки з прав людини. Членом УГСПЛ є Інститут економіко-соціальних досліджень “Республіка”. Звертаємо увагу на те, що користуючись схожою назвою, Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка» не в перший раз видає себе за члена УГСПЛ.

Источник:
Тэги: УГСПЛ

Новости по теме

Психолог: 10 способов стать счастливым

Английский психолог Ричард Уайзман из Университета Хартфордшира сформулировал десять главных советов, как эффективно справиться с эмоциональным стрессом и стать счастливее.

Делаем верный выбор входных дверей

Для того чтобы обеспечить защиту какого- то здания или же помещения важно сделать верный выбор входных дверей. Для удачного выбора важно правильно подобрать материал и дизайн.

Когда Китай начнет править миром

Китайские автомобили уверенно удерживают лидирующие позиции по продажам вот уже несколько последних лет. Рекордные продажи привели к значительному росту количества автомобилей китайского производства на отечественных дорогах.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты