Главная » Украина » Политика
Просмотров 183   КомментариевКомментарии

Влада намагається зняти Юрія Кармазіна з виборів

По 94-му виборчому округу (Обухівщина та Васильківщина) влада готує грунт для зняття з виборчих перегонів опозиційного кандидата в депутати Юрія Кармазіна.

В містах Обухові, Українці та на території району помічені працівники служби соціологічних досліджень. Вони задають людям одне питання: «У разі зняття Юрія Кармазіна з виборів, яка ймовірність, що ви проголосуєте за провладного кандидата?». Про це повідомляє прес-служба кандидата Юрія Кармазіна.

«Як стало відомо, у вівторок 3 грудня Партія Регіонів та її кандидат здійснять спробу зняття Юрія Кармазіна з виборчої дистанції, – стверджує прес-служба. – Така позиція влади зрозуміла, оскільки опозиційний кандидат Кармазін має найбільшу підтримку людей в окрузі. Це результат його активної роботи в містах та селах Обухівщині та Васильківщини. На сьогодні кандидат провів більше 100 зустрічей з людьми, працюють громадські приймальні в Обухові, Василькові та Українці. Юрій Кармазін надає дієву підтримку мешканцям і успішно протистоїть свавіллю влади».

«Юрій Кармазін закликає не піддватися на провокації і не спілкуватися з людьми, які маскуються під соціологів. Треба розуміти, що влада і в подальшому намагатиметься усунути Кармазіна від участі у виборах, як вона це зробила в 2012 р. Але разом ми зможемо цьому протистояти. Влада боїться опозиційного кандидата і вдається до останнього засобу. Але ми здатні зірвати її намір і дати можливість людям проголосувати за справжнього опозиційного кандидата», – повідомляє прес-служба Юрія Кармазіна.

Источник:
Тэги: выборы, Юрий Кармазин

Новости по теме

Юрий Кармазин: «5 декабря в проблемных округах состоялась имитация выборов»

На 94-м избирательном округе и на остальных четырех проблемных округах, где 15 декабря должно было состояться повторное голосование по выборам народных депутатов, фактически не было настоящих выборов и избирательного процесса.

Силовики намагаються заблокувати роботу штабу Кармазіна у Василькові

Провладний кандидат по 94-му виборчому округу Руслан Бадаєв намагається не лише сфальсифікувати вибори на Обухівщині та Васильківщині, але й здійснює спроби за допомогою силовиків зірвати роботу васильківського штабу кандидата в народні депутати Юрія Кармазіна

Юрій КАРМАЗІН: «Ми знову стали свідками того як суд Януковича знімає «неугодних» кандидатів з виборів»

Опозиційний політик Юрій Кармазін висловив своє обурення щодо зняття з виборчих перегонів Віктора Романюка. Про це він заявив у вівторок, 3 грудня під час зустрічі з мешканцями в Обухові.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты