Главная » Украина » Политика
Просмотров 331   КомментариевКомментарии

Юрій КАРМАЗІН: «Ми знову стали свідками того як суд Януковича знімає «неугодних» кандидатів з виборів»

Опозиційний політик Юрій Кармазін висловив своє обурення щодо зняття з виборчих перегонів Віктора Романюка. Про це він заявив у вівторок, 3 грудня під час зустрічі з мешканцями в Обухові.

«Ми знову стали свідками того, як суд Януковича плює в обличчя демократії і знімає «неугодних» кандидатів з виборів. Спочатку вони висунули проти всіх опозиціонерів двійників. Подивіться, ЦВК зареєструвала двох Романюків та Власенків, повних клонів Остапа Семерака та Юрія Кармазіна. Але це не працює, люди чітко знають, хто є хто. Тепер, влада пішла ще далі – вони зробили суд знаряддям політичної розправи. Це рішення, яке прийняв суд, воно м’яко кажучи, сумнівне.»

Юрій Кармазін заявив, що він завжди боровся проти несправедливості, проти тих, хто свідомо порушує закон. Він рішуче засуджує злочинні дії влади та її висуванця Руслана Бадаєва. За словами Кармазіна в міліцію подані десятки заяв про злочини щодо підкупу виборців, проте злочинці не покарані і продовжують розносити по хатах пайки та гроші.

«Мені вже повідомили, що в останні два дня на вулицях з’явились псевдосоціологи, які ставлять людям запитання «За кого будете голосувати, якщо Кармазіна знімуть з виборів?». Так влада в особі Руслана Бадаєва готує грунт для подальших незаконних дій. Наступний удар може бути проти мене».
Крім того, Кармазін закликав опозиційних політиків та громадських діячів докласти зусиль для поновлення Романюка, як кандидата в 94-му окрузі.

«Я за чесні вибори, за чесну конкуренцію, за справедливість. Це найголовніше. Лише дотримуючись цих принципів, ми зможемо подолати свавілля влади» – впевнений Юрій Кармазін.

Источник:
Тэги: выборы, мнение, Юрий Кармазин, цик, политика украины, новости украины

Новости по теме

Сергей Тигипко: Выборы предоставят украинцам возможность перезагрузить власть и «перезапустить» страну

Проведение перевыборов в Верховную Раду позволит решить те сложнейшие задачи, которые сегодня стоят перед страной, – достижение мира, восстановление экономики и проведение социальной политики.

Поддержку избирателей на Востоке получат партии Тигипко и Порошенко – политолог

Поддержку избирателей Востока на внеочередных парламентских выборах могут получить только партии Сергея Тигипко и Петра Порошенко. Такое мнение высказал директор Института глобальных стратегий Вадим Карасев.

«Сильная Украина» Сергея Тигипко может оставить за бортом парламента Партию регионов и КПУ – социологи

В парламент попадают 8 партий. Из новичков – партия «Солидарность» и «Сильная Украина» Сергея Тигипко

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты