Главная » Украина » Политика
Просмотров 163   КомментариевКомментарии

Силовики намагаються заблокувати роботу штабу Кармазіна у Василькові

Провладний кандидат по 94-му виборчому округу Руслан Бадаєв намагається не лише сфальсифікувати вибори на Обухівщині та Васильківщині, але й здійснює спроби за допомогою силовиків зірвати роботу васильківського штабу кандидата в народні депутати Юрія Кармазіна

Про це повідомляє прес-служба Юрія Кармазіна.

«Зараз біля штабу Юрія Кармазіна у Василькові концентрується міліція, пожежники та автомобілі «Швидкої допомоги», – заявляють в прес-службі. – Все це відбувається під приводом того, що сусідній будинок ніби-то замінований».

На думку прес-служби, така підозріла активність силовиків направлена на те, щоб деморалізувати працівників штабу, зірвати паралельний підрахунок голосів та приховати численні факти фальсифікацій, які зафіксовані штабом Кармазіна.

«Такий тиск на кандидата організований регіоналом Русланом Бадаєвим. Адже всі дії по фальсифікації в 94-му окрузі він здійснює при підтримці місцевої адміністрації та правоохоронців, які відмовляються фіксувати факти порушення виборчого законодавства», – говорять в прес-службі Юрія Кармазіна.

Прес-служба закликає негайно припинити подібні силові дії та звернути свою увагу на справжніх порушників закону, які безнаказано творять злочини повсюдно на території Обухівщини та Васильківщини.

Источник:
Тэги: выборы, Юрий Кармазин

Новости по теме

Юрий Кармазин: «5 декабря в проблемных округах состоялась имитация выборов»

На 94-м избирательном округе и на остальных четырех проблемных округах, где 15 декабря должно было состояться повторное голосование по выборам народных депутатов, фактически не было настоящих выборов и избирательного процесса.

Юрій КАРМАЗІН: «Ми знову стали свідками того як суд Януковича знімає «неугодних» кандидатів з виборів»

Опозиційний політик Юрій Кармазін висловив своє обурення щодо зняття з виборчих перегонів Віктора Романюка. Про це він заявив у вівторок, 3 грудня під час зустрічі з мешканцями в Обухові.

Влада намагається зняти Юрія Кармазіна з виборів

По 94-му виборчому округу (Обухівщина та Васильківщина) влада готує грунт для зняття з виборчих перегонів опозиційного кандидата в депутати Юрія Кармазіна.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты