Насіров хоче залишити ветеранів АТО без гуманітарної допомоги

Ні для кого не секрет, що до Майдану податківці відверто пресували бізнесменів під час розмитнення вантажів, щоб мати з цього вигоду.

Після Майдану ця лавочка прикрилася, адже податківці думали, що беззаконня буде каратися. Втім, за словами заступника начальника релігійної організації «Патріарша благодійна місія» Руслана Дмитренка, з часом фіскали почали працювати у найкращих своїх традиціях.

«Те, що так званий Мінздох перейменували у Державну фіскальну службу абсолютно нічого не дало. Тепер податкова поліція вже разом з новою поліцією працюють по тим самим варварським схемам , що і за часів Януковича», – каже Руслан Дмитренко.

Як один з прикладів він наводить ситуацію, яка наразі відбувається на Київській регіональній митниці, де вже 10 днів стоять три контейнери з гуманітарною допомогою для мешканців Сходу країни і ветеранів АТО.

За словами Дмитренка, податківці разом з поліцією безпринципово, серед білого дня перевантажують гуманітарну допомогу у інші невідомі нікому машини і хочуть вивезти «гуманітарку» у невідомому напрямку.

«Тим часом митники просто бездіяльні. На сьогоднішній день, як це і було раніше, бізнесмени за розмитнення контейнерів збагачують кармани корупціонерів. Адже, хоч раз зіткнувшись з проблемою, яку штучно створюють податківці в розмитненні, люди в подальшому не хочуть жертвувати своїм бізнесом. Тому, для того, щоб оформлення відбувалось без затягувань, щоразу доплачують за кожний розмитнений контейнер», – запевняє представник релігійної організації.

А ось з «гуманітаркою» краща історія, адже з благодійної організації немає що взяти.

«А так як вантаж нікому не належить, ніхто не завадить вже сьогодні вивезти його і розпродати. Ось таким нахабним чином вантаж вивозять на нікому невідомі склади, що потім ні складів не знайти, ні товару. Найстрашніше те, що до мене вже доходить інформація від представників бізнесу, мовляв, вантаж призначений для ветеранів АТО, вже поділений і майже проданий, тобто і ціна на товар встановлена. Залишається діло за малим – вивезти його з терміналу і поділити кошти», – каже Руслан Дмитренко.

Таким чином, через діяльність податківців тисячі ветеранів АТО і вимушених переселенців сидять без одягу, який їм мають доставляти благодійні організації у вигляді гуманітарної допомоги.

Loading...

blog comments powered by Disqus