Загрузка...

Главная » Украина » Общество
Просмотров 188   КомментариевКомментарии

Регіонал Шатворян організував грабунок вантажів на залізниці за допомогою воєнізованої охорони УЗ

За офіційними даними, щомісяця з вагонів «Укрзалізниці» зникає вантажів на 5 млн грн. Учасники ринку кажуть, що реальні збитки значно більші.

 

І не приховують, що на базі воєнізованої охорони УЗ (ВОХР) працює бандитське угрупування. За даними порталу «Антикор», масові грабунки вантажів на залізниці координують заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, керівник головного управління ВОХР Володимир Паращук і екс-регіонал Вілен Шатворян.

«Займатися боротьбою із грабежами на залізниці просто стало нікому. Співробітники ВОХР «Укрзалізниці» не протидіють цьому явищу, а й активно беруть участь в ньому. При цьому розкрадання зазнають не тільки вантажі, що перевозяться «Укрзалізницею», але і деталі рухомого складу і обладнання, комплектуючі інфраструктури залізниці», – говорить заступник директора з логістики Delta Wilmar Валерій Ткачов в інтерв’ю порталу« ProAgro».

Як зазначив Ткачов, найбільш масштабні грабежі відбуваються на Одеській залізниці. Зокрема, на ділянках Колосівка; Одеса – Застава1; Одеса – Сортувальна.

За словами експертів, грабежі на «Укрзалізниці» зросли втричі у 2016-му році, коли заступником міністра інфраструктури став Юрій Лавренюк. «Він оперативно інтегрував в структуру УЗ свою людину – Володимира Паращука, який очолив воєнізовану охорону УЗ (ВОХР).

Саме тут в структурі злочинного бізнесу з’являється колишній нардеп-регіонал Вілен Шатворян. У всіх областях України в структуру ВОХР включилися бандитські угруповання. Це відбувалося за особистою командою Паращука. Людей з кримінального світу привів Вілен Шатворян, який в цій сфері має сильні зв’язки. Він же відповідає за збут викраденого і розподіл грошей між учасниками бандитського угруповання», – повідомляють журналісти антикорупційного порталу «Антикор».

Відомо, що Вілен Шатворян, який раніше був людиною Януковича, наразі має підтримку з боку міністра МВС Арсена Авакова. Про це, зокрема, заявляв нардеп Сергій Лещенко на своїй сторінці у соцмережах, коментуючи спільну фотографію Авакова та Шатворяна на з’їзді вірмен.

«Вілен Шатворян – глава Союзу вірмен, найближчий друг сім’ї Януковича, депутат від Партії регіонів, голосувальник за закони 16 січня, смотрящий від сім’ї Януковича за Одеською областю, який намагався влізти на тендер з добудови« Охматдиту», – написав Лещенко.

Також відомо, що під час президентства Януковича Шатворян активно освоював тендери «Укрзалізниці». Близька до нього компанія «Євроінвестстрой» зробила поставку  для УЗ прокладок і скріплень на 48 млн грн.

Поки в УЗ продовжують будувати бандитську систему для грабунку вантажів під негласним прикриттям міліції, в Європейській Бізнес Асоціації констатують: крадіжки вантажів, а також розукомплектування вагонів під час перевезень ведуть до того, що бізнес починає возити товари в обхід території України. В результаті, це негативно позначається на довірі до уряду нашої країни в Європі та економіці в цілому.

Источник:
Тэги: Укрзалізниця, Гройсман, Кравцов, ВОХР, Шатворян

Новости по теме

У Гройсмана назвали дату начала отопительного сезона

Отопительный сезон 2018 в Украине начнется 15 октября.

Гройсман пообещал украинцам зарплату 10 тысяч гривен до конца года

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, что средняя заработная плата в декабре может достичь 10 тысяч гривен.

Гройсман об обысках в Буковеле: Когда я вижу силовые действия в отношении предприятий и предпринимателей, меня это сильно расстраивает

Подходы в отношениях с бизнесом должны быть цивилизованными, заявил премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости