Загрузка...

Главная » Украина » Спорт
Просмотров 48   КомментариевКомментарии

Олег Собуцький: Андрій Павелко отримав повну підтримку в ФФУ і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України

За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропоновано у члени Виконкому УЄФА, проголосували 33 колективних члени Федерації футболу України – абсолютна більшість.

 

«За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропоновано у члени Виконкому УЄФА, проголосували 33 колективних члени Федерації футболу України – абсолютна більшість.

Тому закономірною є і одноголосна підтримка чинного президента ФФУ на нещодавньому Виконкомі Федерації. До того ж, давайте говорити відверто, більш достойної кандидатури зараз в Україні немає. У президента ФФУ буде майже рік, щоб заручитися підтримкою колег з інших національних асоціацій.

Після того, як УЄФА очолив Александер Чеферін, процедура виборів стала більш демократичною, а робота УЄФА більш відкритою. При цьому кандидатам у виконком потрібно продемонструвати реальні справи у розвитку футболу у своїй країні.

Вірю, що в УЄФА оцінять системні реформи, які проходять в українському футболі і в 2019 році Андрій Павелко буде обраний у Виконавчий комітет європейського футбольного союзу», – зазначив Олег Собуцький.

Источник:

Новости по теме

Советник Путина заявил о готовности России отключиться от мировой сети

Россия технически готова к отключению от мирового интернета, но процесс не будет безболезненным. Об этом заявил советник президента России по вопросам развития интернета Герман Клименко в интервью программе «Поздняков» на телеканале НТВ.

«Нефтегаз» решил закрыть свое представительство в Москве

Причина закрытия – отсутствие целесообразности дальнейшего существования.

Биологи открыли современный вид летающих драконов

Новый вид рептилий был обнаружен в Сингапуре.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости