Загрузка...

У мережі з’явилися оригінали допиту політв’язня Геннадія Афанасьєва

Сьогодні в мережі з’явилися оригінали протоколів допитів громадського активіста і політв’язня Геннадія Афанасьєва.

Афанасьєв був затриманий 9 травня 2014 року у Сімферополі. ФСБ звинуватило Афанасьєва разом з Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком та Олексієм Чірнієм у підготовці терактів на території Криму.

У грудні 2014 року на закритому засіданні Московського міського суду Афанасьєв був визнаний винним у тероризмі і засуджений до семи років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму.

У липні 2015 року, під час виступу на суді у справі Олега Сенцова і Олександра Кольченка як свідок обвинувачення, Афанасьєв заявив, що відмовляється від даних раніше свідчень, в яких він надав покази проти Олега Сенцова, оскільки вони були зроблені під тиском. За словами адвоката Афанасьєва, проти нього застосувалося катування і фізичне побиття.

У червні 2016 року Геннадій Афанасьєв разом з Юрієм Солошенком був обмінений на фігурантів справи про сепаратизм, українських громадян Олену Гліщінську й Віталія Діденка.

За катування, яких він зазнав у в’язницях Російської Федерації, Геннадій Афанасьєв подав позов на російське правосуддя до Європейського суду з прав людини.

Источник:
Тэги: Путин, терроризм, Кремль, заложники, Сенцов, Афанасьев

Новости по теме

Песков проболтался, что в кремле сидит «новый Путин»

Выборы президента РФ прошли 18 марта. Согласно итоговому подсчету голосов, победу одержал действующий глава государства, выдвигавшийся в качестве самовыдвиженца, получив 76,69% голосов.

В «Путинском политбюро» произошел раскол

Персональный состав «Политбюро 2.0» может серьезно обновиться. Одна из важных причин смены элит — почтенный возраст многих участников.

Путин обвинил США в поддержке терроризма в России

Президент России Владимир Путин заявил, что США использовали террористов для «раскачивания внутриполитической ситуации» в России.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости