Загрузка...

Главная » Украина » Религия
Просмотров 0   КомментариевКомментарии

Росія готує інформаційну провокацію проти автокефалії

Метою такої кампанії, скоріш за все, буде опрацювання трьох взаємопов’язаних аспектів: формування додаткової аргументації задля обвинувачення Вселенського Патріарха Варфоломія перед іншими Помісними православними церквами

 

Розвиток отримала тема з листом Деркача. Згідно з інформацією, що подана на сторінці Української Помісної Православної Церкви у Фейсбуку, «одна пташка на хвостику з Москви принесла, що наближені до РПЦ блогери та журналісти опрацьовують базу даних, в якій зосереджені відомості про налагодження стратегічного співробітництва між Ватиканом та Константинопольською патріархією, тісні зв’язки між УПЦ в США та Канаді з греко-католицьким середовищем (в першу чергу увага приділяється минулому екзарха Константинопольського патріархату – єпископа Даниїла) публічні заяви та сигнали керівництва УГКЦ про можливість відтворення в Україні церкви Володимирового хрещення (що означає злиття православної церкви з УГКЦ)».

З огляду на вказане, говориться в публікації, можна зробити висновок про те, що російською стороною вже розпочато інформаційну компанію, спрямовану на дискредитацію української автокефалії як ініціативи, за якою нібито стоять інтереси греко-католиків. При цьому в подальшому буде робитися акцент на біографії єпископа Даниїла (в минулому греко-католик), темах про ініціювання на державному рівні питання про отримання автокефалії саме представниками УГКЦ, заявах голови УГКЦ про доцільність об’єднання православних і греко-католиків в одну церкву, а також маніпуляціях про те, що наступним кроком після формування Єдиної помісної церкви стане її поглинання УГКЦ.

«Метою такої кампанії, скоріш за все, буде опрацювання трьох взаємопов’язаних аспектів: формування додаткової аргументації задля обвинувачення Вселенського Патріарха Варфоломія перед іншими Помісними православними церквами, дискредитації екзархів Константинополя в Україні, забезпечення більшої лояльності православних віруючих до екзархату РПЦ в Україні («якщо ви зрадите канонічну Церкву, то зрадите і православ’я, оскільки ЄПЦ – це проект греко-католиків, які її з часом поглинуть»)», говориться в публікації.

«І, як бачимо, що не встигла ще пташка долетіти, i вже вуаля, «клоуни і боти» Кремля в Україні вже її швиденько виконують, – зазначають авторипублікації. – Тому, «раді вітати» в когорті кремлівських посіпак – панiв Деркача, Горбаля, Смітюха, Шипка, Безбаха. Але одне питання: » пане Андрію, ви ж чекіст до «мозга костей», як ви могли так легко «спалитися»?!». Невже ваші хазяї з Кремля та Луб’янки і вас кинули під «танки» як звичайного терпілу, наче в останній бій. Не все гаразд у «кремлівському царстві»…Хоча, після Солсбері немає чому дивуватися!»

Источник:

Новости по теме

Украина договорилась с МВФ о постепенном повышении цены на газ

При этом Коболев отказался подтверждать озвученные ранее в СМИ цифры по повышению цен на газ на первом этапе на 23,5-25 процентов и выразил сомнение в их правильности.

Украина вошла в ТОП-20 рейтинга развития открытости данных

Рейтинг составляет организация World Wide Web Foundation, сравнивая открытость данных во всех странах мира.

Строится интернет, который нельзя заблокировать

В таком интернете будет практически невозможно заблокировать сайт из соображений цензуры.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости