Загрузка...

Главная » Украина » Политика
Просмотров 683   КомментариевКомментарии

Адвокат диявола: У Кернеса почали потужно піарити «політичного опонента»

У Харкові з’явилися білборди соратника Петра Порошенка – народного депутата Олександра Грановського (фракція «БПП»)

Як передає Depo.Харків, відповідне фото на своїй сторінці у «Фейсбук» опублікував депутат Харківської міської ради Ігор Черняк.

«Часи самопроголошених народних губернаторів канули в Лету! На арену виходять самопроголошені адвокати! Ні, ну а чо? Пару лямів на борди, кілотонн гречки і новий мажоритарник готовий! Ну що, харків’яни, як Вам новий адвокат дияво …, тьху ти, адвокат Харкова?», – написав Черняк.

На бордах, які зараз розміщена в Харкові, зліва знаходиться портретне зображення Грановського. Праворуч на білому фоні розміщено напис: «Адвокат Харкова». Під гаслом підпис «Олександр Грановський».

Варто зазначити, починаючи з початку листопада на сайті Харківської міської ради та на підконтрольному мерії «7 каналі» вийшло кілька матеріалів, у яких в позитивному ключі висвітлюється діяльність Грановського в Харкові. Зокрема, про те, що Грановський привітав соцправцівників Харкова з професійним святом, взяв участь у відкритті оновленого шкільного стадіону та нагородив переможців районних змагань із футболу «Шкіряний м’яч».

Довідка Depo.Харків. Грановського називають у ЗМІ «смотрящим» за судами і правоохоронними органами від імені Петра Порошенка.

Київський райсуд Полтави розглядав справу проти Геннадія Кернеса, його охоронців Євгена Сміцкого і Віталія Блинникова. Справа пов’язана з викраденням під час Євромадану в Харкові двох активістів.

Обвинувальний акт у кримінальній виробництву Генеральна прокуратура України передала до суду 26 березня 2015 року.

10 серпня 2018 року Київський районний суд Полтави несподівано закрив провадження. 16 серпня ГПУ оскаржила закриття справи.

12 листопада 2018 року засідання Полтавського апеляційного суду у справі Кернеса не відбулося.

Источник:

Новости по теме

Пять лет после Майдана: когда закончится донецкий беспредел Николая Щура

Парень успел наделать столько уголовных дел, что теперь даже скептики не сомневаются, что правоохранительные органы в этот раз закроют Щура.

Тайны человеческого уха – почему нужно быть осторожным с этим органом?

Благодаря ушам человек получает львиную долю информации. Сложно переоценить важность этого органа. Как и его хрупкость. Уху угрожает масса опасностей. Знаете ли вы, о чем речь?

В ДНР сгорели сразу девять танков

Спикеры террористической ДНР Даниил Безсонов и Эдуард Басурин уверяют, что это было плановое уничтожение просроченных боеприпасов, которое идет уже несколько дней на разных полигонах «республики».

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости