Загрузка...

Очільника Одеської митниці підозрюють у змові з контрабандистами

Другу добу на Одеській митниці затримують грузи українських експортерів агропродукції.

Другу добу на Одеській митниці затримують грузи українських експортерів агропродукції. Як свідчать потерпілі, їх звинувачують в порушенні прав інтелектуальної власності на упаковку і схиляють до співпраці з контрабандистами.

Експортери української агропродукції б’ють на сполох від свавілля на Одеській митниці. Митники затримують швидкопсувні вантажі, посилаючись на порушення прав інтелектуальної власності власника патентів № 92464, 92463 та 104765, що належать Грицаю Антону Жановичу та Чорнею Івану Кризантовичу, які досить тісно спілкуються з в.о. обов’язки начальника Одеської митниці Мартиновим Сергієм Володимировичем.

Зі слів постраждалих, Мартинов разом з Чорнейом та Гріцайом побудували корупцїну схему здирництва з експортерів, згідно з якою для безперешкодного митного оформлення експортери повинні “домовитись” з власниками патентів за певну сумму грошей. Для цього в.о. обов’язки начальника Одеської митниці дав вказівку на затримання вантажів експортерів агропродукії, що хоч якимось чином можна було підвести під дію даних патентів.

Як стверджують експортери, Іван Чорней – відомий безпокарний контрабандист, який усупереч указу Порошенка, веде торгівлю з агресором (РФ) товарами сількогосподарського призначення. Постачання дана особа здійснює транзитом через Республіку Білорусь.

Після декількох днів затримки вантажів на митниці, експортери налаштовані йти мітингувати під стіни ДФС, щоб звернути увагу вищого керівництва Фіскальної служби на одеський безлад.

Источник:

Новости по теме

О парадоксе украинской инфляции: Как изменилась покупательная способность украинцев

Вице-премьер-министр Украины Павел Розенко рассказал о том, что реальная средняя зарплата в по стране увеличилась на 15 процентов значительно опережает инфляцию.

В Skype появились «живые» подписи и субтитры

В честь Международного дня людей с инвалидностью, в Skype появились «живые» подписи и субтитры.

Военное положение: эксперт рассказал, как будут работать режимные объекты в областях

Электростанции и газораспределительные станции в регионах Украины, где с ноября 2018 года начал действовать режим военного положения (ВП), на период ВП останутся режимными объектами.

загрузка...
загрузка...
blog comments powered by Disqus
Новости
Новости