Загрузка...

Очільника Одеської митниці підозрюють у змові з контрабандистами

Другу добу на Одеській митниці затримують грузи українських експортерів агропродукції.

 

Другу добу на Одеській митниці затримують грузи українських експортерів агропродукції. Як свідчать потерпілі, їх звинувачують в порушенні прав інтелектуальної власності на упаковку і схиляють до співпраці з контрабандистами.

Експортери української агропродукції б’ють на сполох від свавілля на Одеській митниці. Митники затримують швидкопсувні вантажі, посилаючись на порушення прав інтелектуальної власності власника патентів № 92464, 92463 та 104765, що належать Грицаю Антону Жановичу та Чорнею Івану Кризантовичу, які досить тісно спілкуються з в.о. обов’язки начальника Одеської митниці Мартиновим Сергієм Володимировичем.

Зі слів постраждалих, Мартинов разом з Чорнейом та Гріцайом побудували корупцїну схему здирництва з експортерів, згідно з якою для безперешкодного митного оформлення експортери повинні “домовитись” з власниками патентів за певну сумму грошей. Для цього в.о. обов’язки начальника Одеської митниці дав вказівку на затримання вантажів експортерів агропродукії, що хоч якимось чином можна було підвести під дію даних патентів.

Як стверджують експортери, Іван Чорней – відомий безпокарний контрабандист, який усупереч указу Порошенка, веде торгівлю з агресором (РФ) товарами сількогосподарського призначення. Постачання дана особа здійснює транзитом через Республіку Білорусь.

Після декількох днів затримки вантажів на митниці, експортери налаштовані йти мітингувати під стіни ДФС, щоб звернути увагу вищого керівництва Фіскальної служби на одеський безлад.

Источник:

Новости по теме

Пока Бродский рулит баскетболом, ничего хорошего в нем не будет

Сборная Украины по баскетболу могла сотворить настоящее чудо после провального старта квалификации на чемпионат мира-2019, однако второй победы над чемпионами Европы испанцами украинские болельщики не дождались.

Украина инвестирует миллиард гривен в производство оружия

Целевая государственная программа по возобновлению производства боеприпасов предусматривает финансирование более 1 млрд грн до 2022 года.

Ким Чен Ын стал для Трампа наркотиком

Президент США Дональд Трамп пообещал диктатору КНДР Ким Чен Ыну «исполнение всех его желаний» – но только в обмен на хорошее поведение, то есть после полной денуклеаризации Корейского полуострова.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости