На Одеській митниці під керівництвом Мартинова новий корупційний скандал

Підприємці, які працюють в Одеській області, викрили корупційні схеми з мінімізації митних платежів на Одеській митниці під керівництвом в.о. начальника Сергія Мартинова.

Відповідний лист, в якому підприємці звертають увагу ЗМІ, влади та керівництва ДФС, є у розпорядженні АСПІ.

У листі підприємці надали інформацію, що в.о. начальника Одеської митниці Мартинов разом з контрабандистами побудував схему для наживи.

«Чинний в.о. начальника Одеської митниці побудував стійке кримінальне угрупування разом з відомими контрабандистами: Орестом Фірманюком, Андрієм Стельмахом та Іваном Чорнієм, яке у власних фінансових інтересах надає послуги з мінімізації митних платежів і працює через десятки спеціально створених під схему фірм-імпортерів. За підрахунками підприємців, збитки держави сягають 100 млн грн», – ідеться у повідомленні.

Источник:
Тэги: Сергій Мартинов, Одеська митниця, корупція, схеми, мінімізація митних платежів

Новости по теме

Йдіть до президента – ДФС відправила активістів зі скаргами на корупцію до президента та прем’єра

Представник керівництва ДФС відправив активістів зі скаргами на корупцію до президента, прем’єр-міністра та в інші органи, аби тільки не займатись питанням.

Сотні активістів заблокували вхід у ДФС через корупцію Мартинова на Одеській митниці (відео)

У четвер, 13 грудня, активісти заблокували вхід до Державної фіскальної служби з вимогою закрити корупційні схеми на Одеській митниці під керівництвом чинного в.о. голови митниці Сергія Мартинова.

Під ДФС перекрили рух з вимогою зупинити свавілля в.о. глави Одеської митниці Мартинова

Під будівлю державної Фіскальної служби прийшли активісти з вимогою до керівництва зупинити незаконні дії в.о. голови Одеської митниці Сергія Мартинова. Вони перекрили рух біля Фіскальної служби.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты