Загрузка...

Украинские гвардейцы примут участие в многонациональной тренировке

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национальной гвардии Украины.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национальной гвардии Украины:

Впродовж двох місяців взвод оперативного призначення військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України братиме участь у багатонаціональному тренуванні у рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U).

Навчання буде відбуватись у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівщини.

До початку травня нацгвардійці разом із військовослужбовцями 72-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України під керівництвом іноземних інструкторів відпрацюють питання ротаційної підготовки.

Під час урочистого шикування підрозділів 72-ї окремої механізованої бригади та нацгвардійців командир батальйону 278-го кавалерійського полку Національної гвардії штату Тенессі (США) Метью Сміт розповів: «Ми вперше в Україні, і для нас це також надзвичайний досвід. Ми допоможемо підвищити рівень вмінь та навичок українським військовим, особливо що стосується керівного складу підрозділів та прийняття ними швидких рішень на полі бою».

Під час навчання понад дві сотні іноземних інструкторів із США, Канади, Литви, Польщі, Великої Британії, Данії та Швеції передаватимуть свій досвід українським військовослужбовцям за стандартами НАТО.

«Особовий склад взводу усвідомлює важливість таких тренувань. Тренуючись разом, ми ділимось досвідом та знаннями. Така міжнародна практика дає позитивні результати та наближує нашу перемогу», – зазначив командир взводу оперативного призначення старший лейтенант Рафаєль Сандлер.

Тренування військовослужбовців бригади та нацгвардійців відбуватиметься поетапно. Починаючи з індивідуальної підготовки, до бойового злагодження бригади. Особлива увага приділятиметься підготовці штабів всіх рівнів.

Источник:
Тэги: учения

Новости по теме

Украинско-американские учения пройдут на Херсонщине

В украинско-американских учениях «Си Бриз-2019», которые пройдут в начале июля 2019 года в Черном море, планируют задействовать 30 кораблей.

Россия в ужасе от совместных учений Украины и США в Черном море

В МИД России назвали «опасной идеей» планы США и Украины провести учения в акватории Черного моря.

В Венесуэле начались крупнейшие в истории военные учения

Президент Венесуэлы Николас Мадуро дал старт крупнейшим в истории страны гражданско-военным учениям Двухсотлетие Ангостуры-2019, в которых принимут участие как вооруженные силы, так и народное ополчение республики.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости