Загрузка...

Главная » Украина » Общество
Просмотров 2352   КомментариевКомментарии

Порошенко дав команду терміново знімати плакати “Армія! Мова! Віра!”

Президент України Петро Порошенко дав команду своїм піарникам терміново знімати вуличні плакати з лозунгами “Армія! Мова! Віра!”.

Смисловий контент, який мав стати опорою виборчої кампанії Петра Порошенко, вочевидь, втратив свій сенс після гучного скандалу в “Укроборонпромі”, до якого причетне оточення та фірми самого Президента.

Тепер цими лозунгами не вихваляють Порошенко, а тролять. Під час візиту в Житомир Порошенко зі сцени кричав: “Армія! Мова! Віра”, а у відповідь йому лунало “Мародерів за грати”.

Не склалося у Порошенко і з “мовою”.

Другий день поспіль парламентарі розглядають законопроект “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, але з 2082 правок розглянули лише 10%. Залишається віра. І хоча на “Томос” в АП було надій побільше, все ж таки – це єдине чого вдалося досягнути Президенту із опорних лозунгів, чого звичайно замало для президентської кампанії.

До того ж, вчора з’явилися оновлені рейтинги кандитатів в Президенти, підготовлені дослідниками головного політтехнолога Банкової Ігоря Гриніва. Там рейтинг Порошенка не лише провалився після корупційного скандалу, а навіть зріс. Принаймні, так вчора переконували наближені до Банкової ЗМІ. Але сьогодні цю інформацію вже також почали знімати.

Якщо перейти за вказаним посиланням на сайті ZIK, інформації про зростання рейтингу Порошенка після скандалу в “Укроборонпромі” вже не вдасться знайти.

Соціологічним дослідженням “імені Гриніва” передували інші рейтинги, оприлюднені гурпою “Рейтинг”. Там Петро Порошенко таки втратив голоси на фоні оборонного скандалу. Згідно з даними “Рейтингу”, після інформаційної вибухівки Петро Порошенко помінявся місцями з Юлією Тимошенко, пропустивши її вперед на друге місце.

Все вищезазначене вказує на те, що Банкова в терміновому порядку намагається змінити виборчу кампанію Порошенко, аби хоч якось “підсадити” його у другий тур. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Порошенко в робочий час почав агітацію в Чернігові.

Источник:
Тэги: выборы, Петр Порошенко

Новости по теме

Порошенко записал ролик для избирателей Зеленского

В ночь на 19 апреля – день дебатов – глава государства Петр Порошенко опубликовал в Facebook предвыборный ролик с обращением к украинцам-избирателям.

Геращенко раскрыл план Порошенко после победы Зеленского

Президент Украины Петр Порошенко планирует занять пост премьер-министра страны после второго тура, поскольку «понимает, что уже проиграл президентские выборы».

Штаб Порошенко просит ЦИК изменить порядок проведения дебатов

Представитель штаба кандидата в президенты Петра Порошенко Руслан Князевич обратится в среду в Центральную избирательную комиссию (ЦИК) относительно внесения изменений в порядок проведения дебатов.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости