Загрузка...

Бродський: “Це не вибори. Я виїду з країни, якщо переможе Зеленський”

Україні склалася нездорова ситуація довкола президентських виборів. Замість того, аби потурбуватися про долю країни, головні кандидати на посаду глави держави влаштували полювання на владу.

З такою заявою виступив 1-й заступник голови політичної партії “Регіони вперед” Михайло Бродський. Він висловив тривогу щодо майбутнього країни та відзначив: передусім політики мають забезпечити чесне волевиявлення, повідомляє прес-служба політсили. “Спостерігаю за нашими виборами і мені дуже тривожно. Це вже не вибори, а боротьба за владу. Повинно бути не так, має бути все одно, хто виграє. Головне – це майбутнє країни. І все повинно бути чесно”, – говорить Михайло Бродський.

Свою заяву лідер “Регіонів вперед” розмістив також на сторінці в Facebook, де отримав схвальні відгуки:

У коментарі прес-службі партії, він відзначив, що передусім йшлося про антикорупційне розслідування довкола розкрадання армії. Крім того, він окремо відзначив роль Тимошенко у розхитуванні політичної ситуації. “Такі “зливи” робляться спеціально перед виборами. Я знаю, хто за цим стоїть. Журналісти знову продаються тим, хто більше платить. А тим часом Тимошенко обіцяє населенню повернути борги радянського Сбербанку. Таке враження, що ми повернулися в 2010-й, коли Юля змагалася з Януковичем і вела схожу риторику. Тоді їй це не допомогло. Але вона зробить все, аби дорватися до влади”, – відзначає нездорову конкуренцію серед кандидатів у Президенти Бродський.

Окремо він прокоментував активність Володимира Зеленського. Бродський вважає, що голосувати за кандидата, який не провів жодних дебатів, небезпечно. “Коли я був трохи молодшим, такі хлопці, як Володя Зеленський, годилися хіба що на роль “технічного кандидата”. Але зараз він може стати нашим Президентом. Це небезпечно. Я виїду з країни, якщо Зеленський переможе – тут буде нічого робити. Ми банально зупинимося у розвитку на роки. Єдиний шанс в такому випадку – це парламентські вибори, де будуть представлені в тому числі “Регіони вперед”, – заявив Михайло Бродський.

На виборах Президенти України партія “Регіони вперед” підтримала кандидата Анатолія Гриценка. Раніше Михайло Бродський опублікував аналітичне дослідження, яке найбільш точно прогнозує майбутнього переможця виборчих перегонів.

Источник:

Новости по теме

В США изобрели «умный» пистолет

В США на выставке стрелкового оружия SHOT Show 2019 в Лас-Вегасе компания Radetec представила свое новое любопытное творение.

Под Днепром появилась площадь, названа в честь королевы Великобритании

В Днепропетровской области, как и в других регионах Украины, продолжают переименовывать улицы.

Петр Порошенко уволил главу Полтавской ОГА

Президент также назначил исполняющего обязанности председателя облгосадминистрации вместо уволенного Головко.

загрузка...
загрузка...
blog comments powered by Disqus
Новости
Новости