Загрузка...

На мітинг в Івано-Франківськ Порошенко привіз із собою цілу зграю тітушок для свого захисту

Вчора, 19 березня, в Івано-Франківську під час виступу президента Петра Порошенка на власному мітингу силовики і «тітушки» президента відтіснили представників Нацкорпусу.

Представники Нацкорпуса традиційно прийшли запитати, коли Порошенко покарає винних, які розікрали оборонний бюджет в рамках всеукраїнської кампанії «Свинарчуків за ґрати!». Щоб перервати справедливі вигукування гасел, «тітушки» Порошенка намагалися побитися з представниками Нацкорпусу, і тоді втрутилася Нацгвардія.

Як видно з численних відео, викладених в мережу, представників Нацкорпуса і полку «Азов» правоохоронці взяли в кільце і відтіснили від мітингу. Під час зіткнень застосували сльозогінний газ. Поліція виштовхала пікетників подалі від сцени за кордон, утворений зі службових мікроавтобусів.

Як бачимо, Порошенко виявився більш завбачливим, готуючись до візиту в Івано-Франківськ. Найняв цілу армію тітушек. Так, він дійсно йде своїм шляхом!

Источник:

Новости по теме

Изнасилованная в Новой Каховке школьница оказалась девственницей

Всю Украину облетела криминальна сенсация. В Новой Каховке трое молодых людей похитили 14-летнюю школьницу, силой завезли ее на квартиру, где один из похитителей ее изнасиловал.

Украина заняла 133 место из 156 в рейтинге самых счастливых стран мира

Подразделение ООН по поиску решений для стабильного развития 20 марта опубликовало ежегодный рейтинг самых счастливых стран мира (World Happiness Report 2019).

Киев возьмет 320 млн. евро у ЕБРР на инфраструктуру

Мэр Киева Виталий Кличко подписал меморандум о взаимопонимании между КГГА и Европейским банком реконструкции и развития по программе «Зеленые города».

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости