Загрузка...

У Чернігові готується політична провокація – заява одного зі штабів

Напередодні візиту Юлії Тимошенко до Чернігова політичні опоненти вирішили влаштувати провокацію.

До обласного партійного осередку надійшла інформація про можливу роздачу грошей ніби-то від імені «Батьківщини».

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі партії.

Очікується, що підставні люди, представляючись членами команди Юлії Тимошенко, будуть проводити оплату так званим «учасникам» мітингу в районі Катерининської церкви. Не виключено, що подібні провокації відбуватимуться і в інших місцях Чернігова.

В прес-службі також зауважили, що знають навіть імена та телефони людей, які беруть участь у брудній провокації.

Зазначається, що згідно отриманої інформації, провокація проводитиметься за прямою вказівкою Банкової для створення інформаційного приводу, який компрометує Юлію Тимошенко.

В прес-службі заявили, що зі свого боку вони інформують відповідні правоохоронні органи про можливу провокацію, а чинну владу закликають не займатися брудними, цинічними методами ведення передвиборчої кампанії та не вводити людей в оману.

Источник:
Тэги: выборы, Чернигов

Новости по теме

Атрошенко – кандидат от «партии олигархов» в Чернигове

В Чернигове жестко схлестнулись кандидат партии олигархов и городская громада. Владислав Атрошенко стал марионеткой олигархов.

ТОП-7 рекордов избирательной гонки в Чернигове

Выборы в Чернигове обновили ряд рекордов, которые ранее фиксировались во время избирательных гонок – рекордное количество розданных продпайков, рекордное количество найденного оружия и т.д.

Глава ЦИК не заметил нарушений на выборах в Чернигове

Довыборы в Верховную Раду на 205-м округе в Чернигове прошли в соответствии с законом, голосование на всех 83 избирательных участках округа № 205 прошло спокойно, считает Михаил Охендовский.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости