ЦВК має резерв вже фальсифікованих голосів, – Доній

Для Порошенка сьогодні найголовніше потрапити до другого туру, і змагається він за це саме з Тимошенко.

На «допомогу» чинному президенту давно включили увесь адмінресурс, та основна відповідальність за «правильний результат»  покладається на ЦВК. Таку думку висловив Олесь Доній.

«Зараз є реальне змагання між Порошенко і Тимошенко, і все, переважно, буде залежати від фальсифікації та скупки голосів.

Фальсифікація відбувається на низовому рівні. А на верхньому рівні – на рівні ЦВК, йде підрахунок голосів. Він вкрай важливий, тому що поступає перша інформація з дільниць і є можливість, маючи в загашнику деякі райони і знаючи, що вони можуть дати багато додаткових, в тому числі, фальсифікований голосів, утримуються дані результатів у цих районах», – розповів журналіст.

За його словами, це один з елементів механізму модерації результатів виборів.

Також Доній нагадав, що ЦВК сьогодні повністю підконтрольне президенту і по суті  є таким же адмінресурсом, як і силовики в особі ГПУ та СБУ.

Источник:
Тэги: выборы

Новости по теме

Партия Назарбаева лидирует на выборах в Казахстане

Партия «Нур Отан», которую возглавляет бывший президент Казахстана Нурсултан Назарбаев, одерживает победу на выборах в нижнюю палату парламента.

Демократы получили большинство в Сенате США

Представители демократической партии получили большинство в Сенате США, победив во втором втором туре выборов в штате Джорджия.

ЦИК обратилась к регионам Донбасса по выборам

Власти Донецкой и Луганской ОВГА до 15 января должны подать отчеты о возможности проведения выборов в отдельных громадах.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты