Проти патріарха Філарета розгорнули потужну інформаційну кампанію, – блогер

Десятки матеріалів у ЗМІ, сотні дописів у соціальних мережах, тисячі коментарів: все це нагадує добре сплановану інформаційну кампанію, в епіцентрі якої – патріарх Філарет.

Таку думку висловив відомий блогер Ярослав Коцюба.

«Зібрав основні тези «ТЕМНИКА», які копіюються і тиражуються із статті у статтю проти патріарха Філарета. Багато матеріалів ніби написані під копірку, що неприємно нагадує всі ознаки замовної інформаційної кампанії».

Нагадаємо, на початку травня ЗМІ стало відомо, що предстоятель Православної церкви в Україні, митрополит Епіфаній фактично уникає спілкування з патріархом Філаретом, якого ще недавно називав своїм «духовним батьком». Пізніше, відсутність діалогу підтвердив і сам Філарет.

Також, під час нещодавньої зустрічі митрополита Епіфанія з новообраним президентом Володимиром Зеленським, ЗМІ помітили, що предстоятель ПЦУ прибрав зі свого робочого кабінету портрет патріарха Філарета. В соціальних мережах такий вчинок оцінили як неповагу до засновника Київського патріархату.

Источник:
Тэги: Патриарх Филарет

Новости по теме

Патриарх Филарет рассказал когда УПЦ КП получит каноническую автокефалию

Глава УПЦ КП отметил, что на Всеправославном Соборе, который состоится 16–17 июня на греческом острове Крит и на который соберутся руководители всех поместных православных Церквей, острые вопросы выносить на обсуждение не будут …

Глава УПЦ КП попросил Патриарха Кирилла не лгать пастве

Патриарх Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата Филарет рассказал о том, что бы он посоветовал Главе РПЦ Патриарху Кириллу при личной встрече.

Глава УПЦ КП предрекает России судьбу гитлеровской Германии

Глава Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата Патриарх Филарет считает, что война на Донбассе – это наказание за безбожие и другие грехи. По его убеждению …

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты