Загрузка...

Главная » Украина » Экономика
Просмотров 64   КомментариевКомментарии

Міністр економіки виступив проти ініціатив Геруса по тарифах для зеленої енергетики

Перегляду зелених тарифів не буде, для України важливо не змінювати правила.

Про це написав Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов на своїй сторінці в Facebook після зустрічі з керівництвом ЄБРР, повідомляє Еспресо.

«Оксана Маркарова та я зустрілись з президентом та віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку. Обговорили питання економічного розвитку, підтримки реформ в Україні, кращих ніж очікувано результатів в економіці, а також питання зелених тарифів (важливо не змінювати правила) та ядерного регулювання», – написав Милованов.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань енергетики та ЖКП, який очолює Андрій Герус, запропонував знизити зелені тарифи, незважаючи на те, що законодавством України гарантовано збереження їх стабільними до 2030 року.

Раніше банкір департаменту електроенергетики ЄБРР Ольга Єрьоміна заявила, що ретроспективний перегляд зеленого тарифу завдасть шкоди Україні, оскільки країна виплатить за позовами до міжнародних судів значно більше, ніж хочуть заощадити ініціатори такого рішення, а також це відверне іноземних інвесторів.

Посол Норвегії в Україні Уле Хорпестад наголосив, що для інвесторів стабільні умови для інвестицій – це фундаментальне питання, і вони негативно відреагують на ретроспективний перегляд зеленого тарифу.

Источник:
Тэги: герус, зеленая энергетика

Новости по теме

Инициированный Герусом импорт электроэнергии из Беларуси и РФ лишил энергетиков и шахтеров 3500 рабочих мест

Импорт электроэнергии из России и Беларуси, начатый благодаря поправке руководителя парламентского комитета по вопросам энергетики Андрея Геруса, привел к тому, что 3537 рабочих мест на угольных шахтах, обогатительных фабриках и теплоэлектростанциях оказались

Герус отримав гроші за відкриття імпорту електроенергії з Росії – колишня «слуга народу»

Глава енергетичного комітету ВР Андрей Герус отримує гроші за лобіювання поправки, яка дозволила імпорт електроенергії з Росії, тому його не заборонили в законопроєкті 2233.

Трохимец: Председатель энергетического комитета ВР Андрей Герус – манипулятор и лоббист

Председатель энергетического комитета ВР Андрей Герус является манипулятором, который пролоббировал решение о возобновлении импорта электроэнергии из РФ. Об этом заявил президент Ассоциации энергетики Украины Александр Трохимец.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты