Загрузка...

Міністр економіки виступив проти ініціатив Геруса по тарифах для зеленої енергетики

Перегляду зелених тарифів не буде, для України важливо не змінювати правила.

Про це написав Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов на своїй сторінці в Facebook після зустрічі з керівництвом ЄБРР, повідомляє Еспресо.

«Оксана Маркарова та я зустрілись з президентом та віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку. Обговорили питання економічного розвитку, підтримки реформ в Україні, кращих ніж очікувано результатів в економіці, а також питання зелених тарифів (важливо не змінювати правила) та ядерного регулювання», – написав Милованов.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань енергетики та ЖКП, який очолює Андрій Герус, запропонував знизити зелені тарифи, незважаючи на те, що законодавством України гарантовано збереження їх стабільними до 2030 року.

Раніше банкір департаменту електроенергетики ЄБРР Ольга Єрьоміна заявила, що ретроспективний перегляд зеленого тарифу завдасть шкоди Україні, оскільки країна виплатить за позовами до міжнародних судів значно більше, ніж хочуть заощадити ініціатори такого рішення, а також це відверне іноземних інвесторів.

Посол Норвегії в Україні Уле Хорпестад наголосив, що для інвесторів стабільні умови для інвестицій – це фундаментальне питання, і вони негативно відреагують на ретроспективний перегляд зеленого тарифу.

Источник:
Тэги: герус, зеленая энергетика

Новости по теме

Законопроект Геруса заганяє Україну в російську енергетичну кабалу, – Бондар

Законопроект Геруса №2236-2 повертає енергетику до ручного управління, яке множить корупцію в інтересах його господаря, – нардеп.

Россия заявляет о готовности воспользоваться поправкой Геруса и начать поставки электроэнергии в Украину со стороны оккупированного Крыма

Как передает информагентство ИНТЕРФАКС, Россия готова начать поставки электроэнергии из оккупированного и ранее энергодефицитного Крыма на материковую часть Украины, – заявил журналистам замминистра энергетики РФ Андрей Черезов.

blog comments powered by Disqus
Новости | Игровые автоматы
Новости | Игровые автоматы