Главная » Украина » Политика
Просмотров 146   КомментариевКомментарии

ДАБІ збирає друзів

Невдовзі ви почуєте ще багато цікавого. Наприклад, про нове елітне авто пані Костенко, на якому вона їздить на державну роботу і яке вона чомусь забула задекларувати.

Цей текст є логічним продовженням попереднього - «ОП повертає братів Горових», в якому йдеться про те, що заступник Офісу президента Сергій Трофімов взяв під свою «парасолю» легендарних схемщиків братів Горових. В результаті цієї колаборації брати за допомогою зухвалої протизаконної оборудки повернули собі контроль над Державною архітектурно-будівельною інспекцією, яка приносила їм мільярди «чорних» грошей.

Також у попередньому тексті я детально розповів, як Олена Костенко поза конкурсом стала керівником ДАБІ і висловив припущення, що вона є лише аватаром, за яким стоїть потужна, глибоко корумпована організація. Те, що відбувається в ДАБІ зараз, цілком підтверджує мою думку. Переходимо до фактів.

Після призначення Костенко почала формувати команду радників. Одним з них став Олександр Сергієнко, колишній керівник одного з управлінь ДАБІ доби Сергія Кучера, винахідника схеми «5 доларів з квадратного метра» та партнера Горових. Як стверджує «Главком», Сергієнко прийшов не сам, а зі своїм колишнім заступником Олександром Воробйовим, який також став радником Костенко. Dream team зі збору каси з забудовників, найбільш плодотворний період роботи якої припав на 2012-2014 р.р., повернулася в рідні пенати.

Але команда мрії була б неповною без особистого представника, власне, Трофімова. Така людина є, її звати Володимир Родін. Це забудовник, партнер будівельно-девелоперської компанії BD Holding і дуже впливова, незважаючи на відсутність офіційного державного статусу, людина. Про його зв‘язки та роль в Офісі президента можна прочитати тут.

Таким чином, окрім Горових, довкола ДАБІ вимальовується наступна конфігурація «смотрящих»: фактичний керівник – Родін, головний схемщик і «касир» – Сергієнко, виконавець – Костенко. Нормальна кадрова реформа за свої гроші, точніше за наші гроші.

Я продовжую стежити за ситуацією в ДАБІ, моніторити рішення інспекції, кадрову політику та ін. Невдовзі ви почуєте ще багато цікавого. Наприклад, про нове елітне авто пані Костенко, на якому вона їздить на державну роботу і яке вона чомусь забула задекларувати.

Далі буде


Новости по теме

Обзор популярного игрового зала «Космолот»

Является ли интернет портал надежным и можно ли ему доверять, вопрос который интересует тысячи азартных поклонников в СНГ?

Обзор мифических предрассудков в сфере азартных иг

Среди предрассудков, которые существуют относительно казино или относительно их роли в сфере азартных игр, есть намного больше мифов, чем перечисленные ниже.

Гороскоп на 13 января для всех знаков зодиака

Астрологи рекомендуют сегодня быть осторожными: люди со злыми умыслами будут активно завидовать вашим успехам. Постарайтесь сегодня поменьше обращать на себя внимания, при этом – уверенно идите к своей цели.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты