Загрузка...

Главная » Украина » Политика
Просмотров 111   КомментариевКомментарии

Порошенко і Ко фінансують інформаційну атаку на Зеленського

На даний час партія «Європейська солідарність» та її лідер Петро Порошенко докладають максимум зусиль, щоб скомпрометувати президента Володимира Зеленського не існуючими фактами

На даний час партія «Європейська солідарність» та її лідер Петро Порошенко докладають максимум зусиль, щоб скомпрометувати президента Володимира Зеленського не існуючими фактами про те, що він начебто під час проведення відпустки в Омані мав зустрічі з російськими держдіячами. Про це повідомляє Антикор.

Починаючи з минулої неділі, стверджує видання, для розгону цієї «кривої качки» задіяні підконтрольні Порошенку ЗМІ, виділені значні кошти для додаткового фінансування структур типу «Народного Руху ні капітуляції» , також будуть задіяні політики, які з трибуни ВР намагатимуться добитись «по хвилинного» звіту Володимира Зеленського та створити ТСК.

Як вважає Антикор, не маючи ніяких фактів зустрічі з політиками Росії, а лише маніпулюючи фальшивими фактами, ініціатори вказаної акції мають за мету виключно привернути увагу до не існуючої події, пов’язаної з начебто таємними перемовинами з країною агресором, та надати їй інформаційного розголосу, і цим скомпрометувати Зеленського і команду «Слуги народу», змусити виправдовуватись як президента так і Офіс президента.

Источник:

Новости по теме

Обзор популярного игрового зала «Космолот»

Является ли интернет портал надежным и можно ли ему доверять, вопрос который интересует тысячи азартных поклонников в СНГ?

47-летняя итальянка два года скрывалась от полиции, притворяясь монашкой

Женщины подозревали в мошенничестве. В конце 2017 года суд на Сицилии признал ее вину и приговорил ее к лишению свободы на два года.

В Британии шторм Деннис вызвал рекордные затопления

В прошлое воскресенье Киара привела к затоплениям по всему королевству, а сейчас Деннис вызвал потопы и оползни в Англии и на юге Уэльса.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты