Ярош про любителя «руського миру» Іллю Киву: Це державний заколот і його треба дуже жорстко подавляти

Тренд на ліву ідеологію на озброєнні Кремля є загрозою національній безпеці України. Росія спробує розхитати внутрішню ситуацію за допомогою штучних ліворадикальних угрупувань і організацій.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL заявив командувач Української добровольчої армії, лідер Правого сектору Дмитро Ярош.

Осередком «лівих рухів», на його думку, стане «Опозиційна платформа — за життя» та дотичні до неї сили. «Як зараз я чув інформацію крайню – Іллюша Кива починає громадський рух «За життя». От щось таке, що було би подібно до «Оплоту» 14-го року, який тепер воює проти нас у Донецьку, якого вибили тоді з Харкова. Таке щось легендоване і створене російськими спецслужбами, в принципі, можливе», — наголосив Ярош.

При цьому він виключив боротьбу із такими організаціями в суто політичній площині: якщо вони загрожуватимуть національній безпеці, праві «їх перестріляють легенько». «Це просто вороги. Я чому говорю «перестріляти» – тому що це ж ніяка не політика, а просто державний заколот, і його треба дуже жорстко подавляти», — сказав Ярош.

Источник:
Loading...

Новости по теме

В Житомире нашли повешенным десантника

Военнослужащий мог покончить с жизнью через неразделенную любовь, утверждают в 95 бригаде.

В Нацбанке сменится куратор валютного блока

Чурий останется на занимаемой должности до назначения на нее нового заместителя главы НБУ.

В Винницкой области неизвестные подорвали банкомат и похитили из него 1 млн гривен

Для подрыва банкомата использовались гранаты. Также на месте обнаружили сотню гильз калибра 7,62 мм от автомата Калашникова.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты