Главная » 0 »
Просмотров 1422   КомментариевКомментарии

Тимур Хромаєв знов у полі зору НАЗК

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України,  Тимур Хромаєв, в черговий раз став об‘єктом перевірки Національного агенства з питань запобігання корупції. У березні 2019 року , НАЗК вже перевіряло діяльність Тимура Хромаєва,як голови НКЦПФР та винисло припис [...]

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України,  Тимур Хромаєв, в черговий раз став об‘єктом перевірки Національного агенства з питань запобігання корупції.

У березні 2019 року , НАЗК вже перевіряло діяльність Тимура Хромаєва,як голови НКЦПФР та винисло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень закону .


Порушення стосувалось незаконного призначення заступника директора одного з Департаментів НКЦПФР, без проведення спеціальної перевірки, передбаченої законодавством.

В черговий раз НАЗК звернуло увагу на Тимура Хромаєва у вересні 2019 року, в рамках перевірки поданої ним електронної декларації за 2017 рік. При поданні вищезгаданої декларації, був порушений Закон України «Про запобігання корупції» (https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/06.09-2918.pdf)
Так, у декларації за 2017 рік, голова НКЦПФР надав недостовірну інформацію в розділах «Об‘єкти нерухомості», «Цінне рухоме майно(транспортні засоби)», «Доходи» та «Цінні папери».

Зокрема, в розділі «Цінні папери», голова НКЦПФР, надав недостовірні дані про вартість акцій офшорної компанії Bezerius Holdings Limited (о.Кіпр), де він є бенефіціаром. Також було приховано реальну вартість боргових державних облігацій, які придбала його дружина, відома телеведуча – Марія Ефросініна.

В розділі «Об‘єкти нерухомості», пан Хромаєв забув вказати земельні ділянки та інші об‘єкти нерухомості, які належать його родині.

На жаль, практика приховування своїх статків високопосадовцями, продовжується, а створення офшорних компаній не втрачає своєї популярності.

Окрім того, з відкритих джерел відомо, що офшорні компанії Тимура Хромаєва, працюють на ринку, який він сам регулює (https://ua.112.ua/ekonomika/holova-nktspfr-khromaiev-zadeklaruvav-tsilyi-riad-ofshoriv-iaki-pratsiuiut-na-rynku-iakyi-vin-sam-rehuliuie-350237.html).

Источник:

Новости по теме

Вавриша назвали «крестным отцом» коррупции в Киеве

Застройщик Андрей Ваврыш не отрицает, что платил «5 долларов за квадрат» в архитектурно-строительной инспекции.

Племянница Трампа написала книгу о его комплексах и дедушке-социопате

В США вышла очередная книга, которая может нанести еще один удар по имиджу американского президента.

Под Запорожьем рейдеры и внутренняя безопасность «кошмарят» фермеров

Не успел еще забыться скандал, в который попал начальник запорожской ВБ Беленок, являющийся, по данным киевских журналистов, кумом всея ВБ Украины Мартыщука, как очередной руководитель этой атавистической структуры, не пойми для чего нужно на фоне появившихся ГБР, НАПК, НАБУ и САП, [...]

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты