Чернігівщина: на 208 окрузі Михайло Голиця підкуповує виборців

Читати цю новину російською мовою
Чернігівщина: на 208 окрузі Михайло Голиця підкуповує виборців
23 жовтня у місті Бахмач (Чернігівська область) було зафіксовано, як від імені кандидата у народні депутати по 208 виборчому округу Михайла Голиці роздавались гроші місцевим жителям з метою підкупу їхніх голосів.

Відео записав один із відвідувачів міського ринку, який став свідком цього дійства.

Так, на місцевому ринку отримувалипо 300 гривень за те, що у день голосування проголосують за Михайла Голицю. При цьому, чоловік, який здійснював роздачу грошей, запевняв, що таку ж суму люди отримають після голосування.

Такі дії можна кваліфікувати як підкуп виборців, за що передбачено Кримінальну відповідальність за статтею 157 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо також, що під час парламентської кампанії 2012 рокуГромадянська мережа ОПОРА вже фіксувала аналогічніпорушення в кампанії Михайла Голиці. Тоді він надавав грошові винагороди для виборців у рамках різних заходів.

Крім того, 21 жовтня на прес-конференції в Бахмачі кандидат від ВО «Свобода» Володимир Брюховецький, який балотується у народні депутати по 208 округу,публічно звинуватив у підкупі виборців присутніх на заходікандидатівМихайла Голицю, В’ячеслава Неволька, Павла Шимка.

Довідково: Михайло Голиця, київський забудовник. 2010-2012 рр. – голова правління ХК “Київміськбуд”. 2012 р. – балотувався до Верховної Ради України за 208 одномандатним виборчим округом, але програв Олегу Ляшку.

Источник: Власти.нет

  • 223
  • 24.10.2014 12:05

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода