Спартц закликала ООН призупинити «зернову угоду» і розгорнути кораблі у Чорному морі

Читати цю новину російською мовою
Спартц закликала ООН призупинити «зернову угоду» і розгорнути кораблі у Чорному морі

Спартц назвала ситуацію в Україні крахом ООН

Конгресвумен Вікторія Спартц закликала генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша призупинити "зернову угоду", допоки Україна не отримає належних заходів безпеки.

Свою ініціативу Спартц виклала в листі на ім’я генсека ООН.

Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше

Вона назвала “зернову угоду” черговим провалом ООН. На думку політикині, вона не має належних механізмів виконання і може дуже дорого коштувати Україні.

“Як вам добре відомо, через кілька годин після підписання цієї угоди Росія вдарила крилатими ракетами по українському порту в Одесі. Це ще раз підтверджує, що Росії не можна довіряти, і вона фактично заперечує цю угоду», – сказано в листі.

Спартц наголосила, що оскільки «Росія отримала значне зняття санкцій щодо експорту зерна і добрив (а це збільшує її здатність шантажувати Європу поставками газу), цю угоду слід призупинити до тих пір, поки не будуть забезпечені кращі заходи безпеки для України».

«Я закликаю вас розгорнути кораблі ООН у Чорному морі, забезпечувати гуманітарні коридори. Інакше Україна опиниться під високим ризиком, спричиненим цією домовленістю», – написала конгресвумен.

  • 118
  • 30.07.2022 06:32

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода