Потужний землетрус у Туреччині та Сирії: багато загиблих

Читати цю новину російською мовою
Потужний землетрус у Туреччині та Сирії: багато загиблих
Сильний землетрус магнітудою 7,9 балів стався у центральній частині Туреччини та на північному заході Сирії, внаслідок чого десятки людей загинули та сотні отримали поранення.

Про це повідомило Reuters.

Багато будинків обрушилися, в регіоні йде розбір завалів та пошук людей.

Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше

Турецька агенція з надзвичайних ситуацій заявила, що 76 людей загинули і 440 отримали поранення. Однак це не точна кількість – дані будуть змінюватися в міру розбирання завалів.

Сирійські державні ЗМІ повідомили, що в провінції Алеппо обрушилася велика кількість будівель, а джерело в цивільній службі Хами повідомило, що там також обрушилися будинки.

За словами очевидців, люди в Дамаску та в ліванських містах Бейрут і Тріполі вибігли на вулицю і сіли в машини, щоб відійти від своїх будинків на випадок їхнього обвалення.

Струс тривав близько хвилини, і, за словами свідка Reuters, були розбиті вікна в Діярбакирі, за 350 км на схід, де, за словами співробітника служби безпеки, звалилося не менше 17 будівель.

Влада заявила, що обрушилися 16 будівель у Шанліурфі і 34 в Османія.

Мовні компанії TRT і Haberturk показали кадри, на яких люди пробираються крізь уламки будівель, пересувають ноші і шукають тих, хто вижив у Кахраманмарасі, де ще було темно.

  • 606
  • 06.02.2023 07:52

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода