Великий стратегічний успіх: у Зеленського назвали дві цілі оборони Бахмута

Читати цю новину російською мовою
Великий стратегічний успіх: у Зеленського назвали дві цілі оборони Бахмута
Українська оборона міста Бахмут "досягла своїх цілей" і стала "великим стратегічним успіхом" для української армії

Про це повідомило CNN із посиланням на радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка.

За його словами, оборона Бакмута мала дві основні цілі: виграти час для поповнення сил і завдати важких втрат російським військам.

Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше

Подоляк також додав, що рішення зробити оборону ключового району пріоритетним було спільною стратегією, розробленою військовими відомствами країни зі схвалення президента України.

«Що стосується оборони Бахмута, то вона виконала свої завдання на 1000%. Військові виконали план зі знищення основного боєздатного угруповання противника з одного боку та дозволили провести навчання та тренування десятків тисяч українських військ для підготовки до контрнаступу з іншого», – сказав Подоляк.

Він додав, що рішення про відхід із Бахмута ще не ухвалено, серед військового керівництва існує консенсус щодо продовження оборони міста.

«Навіть якщо військове керівництво в якийсь момент ухвалить рішення про відступ на більш вигідні позиції, справа захисту Бахмута стане великим стратегічним успіхом для Збройних сил України як фундамент майбутньої перемоги», – додав радник голови ВП.

  • 329
  • 07.03.2023 08:42

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода