Вагнерівці поставили на паузу свій наступ на Бахмут

Читати цю новину російською мовою
Вагнерівці поставили на паузу свій наступ на Бахмут
Наступальна операція ПВК "Вагнер" у східному Бахмуті, схоже, стала на тимчасову тактичну паузу, і неясно чи збережуть вагнерівці свою оперативну перевагу для майбутніх російських наступів у місті.

Таку думку висловили Інститут вивчення війни (ISW).

З того часу, як 7 березня російські війська захопили весь східний Бахмут, розташований на схід від річки Бахмутка, не надходило повідомлень про проведення бойовиками «Вагнера» наступальних операцій із цієї частини міста до центральних районів.

Бойовики «Вагнера» протягом дев’яти місяців вели фронтальні наступи на східний Бахмут з великими втратами і, ймовірно, нині не готові до переправи через річку Бахмутка.

Фронтальний наступ на східний Бахмут, ймовірно, відібрав значну кількість особового складу та ресурсів ПВК. Аналітики ISW не виключають, що цей наступ був кульмінацією дій найманців у самому Бахмуті.

Також у зведенні Інституту нагадали заяву прессекретаря Східного угруповання військ України Сергія Череватого 9 березня про те, що до Бахмута нещодавно прибула значна кількість невказаних російських повітряно-десантних та механізованих підкріплень.

Це може говорити про те, що росіяни мають намір компенсувати ними ряди вагнерівців, що суттєво порідшали, перед подальшим наступом.

  • 622
  • 10.03.2023 08:38

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода