Росіян готують до втрати захоплених територій: Кремль випустив методичку

Читати цю новину російською мовою
Росіян готують до втрати захоплених територій: Кремль випустив методичку
Державним і провладним ЗМІ спустили кремлівський темник про те, як потрібно висвітлювати український контрнаступ, що готується.

Методичка опинилася у розпорядженні видання “Медуза”.

Кремль просить пропагандистів «не занижувати очікування анонсованого контрнаступу України за підтримки НАТО» і не говорити про те, що «Київ нібито не готовий до контрнаступу».

Провладні ЗМІ, навпаки, мають наголосити на тому, що західні країни постачають Києву озброєння і всіляко підтримують Україну.

Джерела видання, близькі до адміністрації президента РФ, пояснили, що таке висвітлення має просте пояснення. Якщо наступ буде невдалим, можна буде говорити: армія Росії вміло відбила надпотужну атаку. Ціна цієї перемоги дуже зросте.

Якщо Україна за допомогою зброї зі США та Європи досягне якихось успіхів і “захопить” території, їхня втрата також буде зрозумілою: весь Захід зосередив величезні зусилля на фронті, але його успіхи, порівняно з цими зусиллями, дуже скромні. Тобто російська армія загалом теж впоралася.

У цій же методичці Кремль також «радить» пропагандистам «не педалювати інформацію про суми коштів», які прямують із російського бюджету на відновлення інфраструктури на окупованих та анексованих українських територіях.

  • 503
  • 02.05.2023 17:55

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода