Зеленському відмовили у виступі перед фіналом “Євробачення”

Читати цю новину російською мовою
Зеленському відмовили у виступі перед фіналом “Євробачення”
Організатори "Євробачення-2023" відповіли відмовою на прохання президента України Володимира Зеленського виступити з відеозверненням у фіналі конкурсу, який пройде 13 травня.

Про це повідомило The Times

Зеленський хотів виступити по відеозв’язку перед багатомільйонною аудиторією «Євробачення», щоб закликати надалі підтримувати Україну в боротьбі з агресією РФ.

Однак Європейська мовна спілка (EBU), яка є організатором «Євробачення» в Ліверпулі разом з BBC, відхилила прохання українського президента, пише видання.

«Пісенний конкурс «Євробачення» є міжнародним розважальним шоу і підпорядковується суворим правилам і принципам, які були встановлені з моменту його створення. Одним із наріжних каменів конкурсу є неполітичний характер заходу. Цей принцип забороняє можливість робити політичні або подібні заяви в рамках конкурсу.

Прохання Зеленського звернутися до глядачів на конкурсі «Євробачення», хоча й було зроблено з благими намірами, на жаль, не може бути задоволене керівництвом Європейської мовної спілки, оскільки це суперечить правилам заходу», – відповіла EBU.

Втім джерела BBC повідомили Times, що «складні і делікатні» переговори все ще тривають, оскільки організатори «Євробачення» побоюються, що відмова створить прецедент у майбутньому. Втім, станом на 11 травня можливість звернення Зеленського вважалася «неприйнятною».

  • 93
  • 12.05.2023 06:39

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода