Росія неадекватно відреагувала на рейд у районі Шебекіно: в ISW пояснили причину

Читати цю новину російською мовою
Росія неадекватно відреагувала на рейд у районі Шебекіно: в ISW пояснили причину
Російське Міністерство оборони невідповідно реагує на рейди у прикордонні області, щоб продемонструвати свою впевненість та компетентність у боротьбі із зовнішніми загрозами.

Таку думку висловили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Міністерство оборони 1 червня опублікувало друге повідомлення про рейд у Шебекіно Бєлгородської області, в якому особлива увага приділялася своєчасності та масштабу реакції військових на подію, пишуть експерти ISW.

Згідно з прес-релізом, протягом години після початку рейду додаткові підрозділи Західного військового округу були направлені до кордону та завдали масованих ударів ракетами, артилерією та вогнеметними системами. Пізніше Міноборони повідомило про нагородження командира невказаного мотострілецького батальйону підполковника Олександра Нікітіна за керівництво обороною кордону. Ймовірно, це було зроблено, щоб «перемогу» знову не приписали генерал-полковнику Олександру Лапіну, як це сталося після рейду 23 травня.

Міноборони Росії, ймовірно, так зосереджено на зображенні російських військ та командування як умілих захисників країни через тривогу з приводу майбутнього українського контрнаступу та того, як будь-які невдачі у відбитті українських атак будуть інтерпретовані в інформаційному просторі.

  • 598
  • 03.06.2023 08:13

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода