Презентація Apple: чіпи нового покоління, нові макбуки та оновлений монітор

Читати цю новину російською мовою
Презентація Apple: чіпи нового покоління, нові макбуки та оновлений монітор
У ніч на 31 жовтня пройшла презентація Apple, яка називалася "Scary Fast" або "Лякаюче швидко". На ній представили кілька нових MacBook Pro, абсолютно нові чіпи третього покоління M3 і оновлений монітор iMac.

У ніч на 31 жовтня пройшла презентація Apple, яка називалася «Scary Fast» або «Лякаюче швидко». На ній представили кілька нових MacBook Pro, абсолютно нові чіпи третього покоління M3 і оновлений монітор iMac.

Презентація почалася з розповіді про нові процесори М3, у лінійці яких одразу вийшли три види чипів для різного обладнання – M3, M3 Pro і M3 Max. Вони відрізняються підвищеною продуктивністю GPU, наявністю більш сучасної технології трасування променів, а також розмірів у 3 нанометри. Графіка завдяки новим процесорам поліпшується в кілька разів, як і загальна швидкість роботи – на 30%.

Також представили нові MacBook 14″ і MacBook 16″. Вони будуть оснащені чіпами М3 і відрізняються низкою переваг:

  • потужніші моделі макбуків мають відповідно потужніші чіпи – M3 Pro і M3 Max зі ще більшими конфігураціями швидкості та продуктивності;

  • пам’ять збільшується до 128 Гб;

  • кількість ядер на потужних MacBook сягає 16/40 CPU і GPU;

  • яскравість дисплея підняли в кілька разів;

  • збільшується час роботи акумулятора без зарядки.

Також примітно те, що в лінійці MacBook Pro Max додали пристрій у чорному кольорі, що раніше було недоступно.

Відмінність же оновленого монітора iMac поки що лише в покращеній графіці та швидкості відображення. Вони також обладнані процесорами нового сімейства M3.

Уся презентація знімалася на телефон iPhone 15 Pro Max і була виконана в темних відтінках (під свято Хеллоуїна). Відмінністю презентації було також те, що вона пройшла вночі, а не вранці або вдень.

У продаж новинки надійдуть вже наступного тижня, а придбати сучасне обладнання Apple можна в інтернет-магазині mrfix.ua, де є асортимент оригінальної техніки від виробника.

Источник: Власти.нет

  • 114
  • 01.11.2023 11:00

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода