Росія заявила про «замах» на священника, близького до Путіна: Україна назвала це абсурдом
Читати цю новину російською мовою
ФСБ Росії стверджує, що затримала двох осіб, які нібито планували вбивство Тихона Шевкунова — священника, якого російські медіа роками називають «духівником Путіна».
Як повідомляє Reuters, Москва звинувачує в підготовці «замаху» українську розвідку, але в Києві ці заяви назвали абсурдними.
66-річний Шевкунов підтримує публічні стосунки з Путіним із кінця 90-х, а в 2023 році став митрополитом Кримським — після незаконної анексії півострова Росією.
ФСБ заявила, що вилучила саморобний вибуховий пристрій і два фальшиві українські паспорти, а речник Кремля Дмитро Пєсков традиційно звинуватив Київ у «відсутності святості».
Представник української військової розвідки категорично відкинув ці звинувачення, наголосивши, що вони не мають нічого спільного з реальністю.
- 34
- 28.02.2025 15:46
Останні новини
Головне
Киев |
Коментарі до цієї новини: