У Києві стався вибух біля ТЕЦ-6: постраждалих немає, енергопостачання стабільне

Читати цю новину російською мовою
У Києві стався вибух біля ТЕЦ-6: постраждалих немає, енергопостачання стабільне
У неділю в Деснянському районі Києва, неподалік від ТЕЦ-6, пролунав вибух і здійнявся стовп чорного диму.

Як з’ясувалося, інцидент не пов’язаний із роботою теплоелектроцентралі — попередньо, вибухнула цистерна з паливно-мастильними матеріалами в ангарі комерційного підприємства.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко:

«Вибух, про який пишуть наразі Telegram-канали, до ТЕЦ-6 не має відношення. Попередньо, вибухнула цистерна з паливно-мастильними матеріалами в ангарі комерційного підприємства неподалік від ТЕЦ».

За словами Кличка, наразі постраждалих немає. На місці події працюють екстрені служби.

Очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко додав, що внаслідок інциденту на лівому березі столиці на декількох вулицях зникло електропостачання у житлових будинках. Водночас він підтвердив, що ТЕЦ-6 не постраждала, а пожежу, яка виникла, вже локалізували.

У компанії «Київтеплоенерго» запевнили, що ТЕЦ-6 працює у штатному режимі, і інцидент не створює загрози для енергопостачання міста:

«Інцидент із загорянням стався на підприємстві за територією ТЕЦ-6. Обладнання станції працює у штатному режимі, на території теплоелектроцентралі вибухи чи загоряння відсутні. Відключень споживачів, що отримують електроенергію від станції, немає. Загрози для енергопостачання Києва також немає».

Ситуація перебуває під контролем, причини вибуху з’ясовують.

  • 0
  • 06.07.2025 18:13

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода