«Бойове хрещення «Фламінго», критики в засаді», – ЗМІ про зміну риторики щодо української ракетної програми

Читать новость на украинском языке
«Бойове хрещення «Фламінго», критики в засаді», – ЗМІ про зміну риторики щодо української ракетної програми
Український військовослужбовець та блогер ЗСУ Кирило Сазонов прокоментував останні удари по російських військово-промислових об'єктах та підмітив зміну настроїв у вітчизняному медіапросторі після повідомлень про успішне застосування українських ракет.

«Бойове хрещення українського „Фламінго“ та безперервні дронові дощі на болотах змінюють не лише військову, а й медійну погоду в Україні», — пише Сазонов у своєму Telegram-каналі.

За словами військового, події останнього тижня стали знаковими для української ракетної програми. «Українські ракети перейшли до реальної роботи. Нагадаю, Генштаб повідомив, що ракети „Фламінго“ ефективно атакували „ВНИИР-Прогресс“ у Чебоксарах. І якщо хтось не довіряє офіційним зведенням — результати чудово видно на супутникових знімках», — зазначає він.

Сазонов наголосив, що йдеться про важливий елемент російського військово-промислового комплексу. «… не пересічний завод. „ВНИИР-Прогресс“ був одним із ключових виробників навігаційного обладнання для російської „високоточної“ зброї. Саме там виготовляли приймачі супутникової навігації та антени „Комета“, які використовуються у „Геранях“, „Калібрах“, „Іскандерах“ та модулях корекції авіабомб», — підкреслює автор.

Коментуючи наслідки удару, військовий заявив: «Тепер там надовго перейшли в режим „сушити весла“. І це, мабуть, головний підсумок тижня. Українська балістика не просто відбулася — дає результат. Такий що видно навіть із космосу. Попереду масштабування й нові „гарячі ранки“ з боліт».

Також, на думку Сазонова, разом із результатами роботи української зброї змінилася і риторика частини її критиків. «Разом із вибухами на російських об’єктах несподівано стихли й деякі „голоси“ в медіапросторі. І тиждень вже не чути „зраду“, якою майже рік поливали вітчизняних виробників. Як результат на табло Генштабу та супутникових знімках — тиша».

Окремо блогер згадав військового блогера Юрія Касьянова. «Мовчить і вічний „конкурент“ майже всіх українських виробників — фейсбук-майор Касьянов, який щодня заходився в істериках, що літати здатне лише родинне made kasiynov. Тепер доводиться терміново коригувати методичку та шукати нові об’єкти для хейту від вічно ображеного», — заявив Сазонов.

Також звертає увагу на останні публікації журналістів — розслідувачів та діяльність окремих представників Стокор середовища. «О-особливо цікаво це виглядає на тлі останніх публікацій журналістів-розслідувачів і старих питань до діяльності окремих професійних „Стокорів“. У світлі останніх дописів від Володимира Бондаренко із жирним натяком на кого могли працювати ті чорнороті Стокори і чисельні попередні дописи Володимира Бойко — диву даєшся. Чим більше виходить назовні, тим менше залишається бажаючих розганяти зраду про „марні проєкти“ ракет».

Підсумовуючи, Сазонов стверджує: «У будь-якому разі сторінку перегорнуто. Караван йде далі, точніше, летить на смерть ворогам України».

  • 216
  • 18.06.2026 14:48

Коментарі до цієї новини:

Последние новости

Главное

Погода