Сотні активістів заблокували вхід у ДФС через корупцію Мартинова на Одеській митниці (відео)

У четвер, 13 грудня, активісти заблокували вхід до Державної фіскальної служби з вимогою закрити корупційні схеми на Одеській митниці під керівництвом чинного в.о. голови митниці Сергія Мартинова.

У четвер, 13 грудня, активісти заблокували вхід до Державної фіскальної служби з вимогою закрити корупційні схеми на Одеській митниці під керівництвом чинного в.о. голови митниці Сергія Мартинова.

Про це повідомляє кореспондентка АСПІ.
Близько ста активістів заблокували будівлю ДФС та вимагають зустрічі з керівництвом, щоби вимагати відставки Мартинова.
Як повідомляють протестувальники, наразі керівництво ДФС отримало листа з їхніми вимогами та має ухвалити рішення про зустріч.
Активісти сподіваються на зустріч з в.о. заступника голови ДФС Віктором Кривіцьким, який відповідає за митні питання. Після наради вони очікують, що він вийде до них та їм стане зрозуміло, як чинити далі.
Чи сподіватися на рішення від безпосередньо ДФС, чи далі йти до корупційних органів.
Однак активісти не можуть нікого знайти в ДФС. Таке відчуття, що ніхто не працює. Виникає питання, куди йдуть кошти на утримання відомства?

Источник:
Тэги: Сергій Мартинов, Одеська митниця, корупція, акція протесту, ДФС

Новости по теме

Йдіть до президента – ДФС відправила активістів зі скаргами на корупцію до президента та прем’єра

Представник керівництва ДФС відправив активістів зі скаргами на корупцію до президента, прем’єр-міністра та в інші органи, аби тільки не займатись питанням.

Під ДФС перекрили рух з вимогою зупинити свавілля в.о. глави Одеської митниці Мартинова

Під будівлю державної Фіскальної служби прийшли активісти з вимогою до керівництва зупинити незаконні дії в.о. голови Одеської митниці Сергія Мартинова. Вони перекрили рух біля Фіскальної служби.

На Одеській митниці під керівництвом Мартинова новий корупційний скандал

Підприємці, які працюють в Одеській області, викрили корупційні схеми з мінімізації митних платежів на Одеській митниці під керівництвом в.о. начальника Сергія Мартинова.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты