Вакарчук попросил украинцев не голосовать «по приколу»

«Свобода – не авантюра, она требует ответственности, а не саркастического равнодушия»

Известный украинский артист и общественный деятель, фронтмент коллектива «Океан Эльзы» сегодня 27 марта обратился с призывом к украинскому народу.
Артист просит украинцев голосовать ответственно и не убивать собственными руками мечту.

“Відмовившись від балотування на найвищу посаду в країні, я не відмовляюся від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюся стояти осторонь і я не маю права мовчати. Саме тому, сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитися з вами тим, як буду голосувати я.
Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею, майбутнє – це не прикол, його здобуває відважний, але й відповідальний. Майбутнє, як і доля країни в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода та гідність не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода – не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни – не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога – це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі.
Вибори президента України для мене не прикол. Тисячі наших співвітчизників, у тому числі молодих людей, віддавали свої життя і віддають прямо зараз для того, що ми зараз могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це! Голосуймо відповідально! Голосуймо не по-приколу! Не вбиваймо мрію! ” – сказав у своєму відео зверненні відомий українець.

Источник:
Тэги: выборы, голосование, Святослав Вакарчук
Loading...

Новости по теме

У Зеленского обещают следующие выборы провести в смартфоне

Внештатный советник Президента Владимира Зеленского Михаил Федоров прогнозирует, что следующие президентские выборы будут проходить онлайн после того, как Зеленский подписал указ о рассмотре создания веб-портала госуслуг.

Победит ли на парламентских выборах Вакарчук?

Ходят слухи, что Святослав Вакарчук таки наконец решится пойти в политику. Шансы на победу на парламентских выборах у него есть. Но ему выгодно идти самостоятельно с партией, где он будет лидером.

Вакарчук не станет первым номером списка БПП на выборах в Раду

Фронтмен «Океана Эльзы» опроверг слухи о том, что он может стать первым номером списка блрка Петра Порошенко на выборах в Верховную Раду.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты