Штаб Порошенка намагається спотворити дані екзит-полів, – експерти

Виборчий штаб чинного президента намагається впливати на дані екзит-полів, змушуючи різні соціологічні служби змінювати дані опитування. Подібну тенденцію фіксують політичні експерти. «Місцеві співробітники, які проводять екзит-поли повідомляють, що центральні контори змінюють їхні дані, приписуючи голоси чинному президенту», – зазначає на [...]

Виборчий штаб чинного президента намагається впливати на дані екзит-полів, змушуючи різні соціологічні служби змінювати дані опитування.

Подібну тенденцію фіксують політичні експерти.

«Місцеві співробітники, які проводять екзит-поли повідомляють, що центральні контори змінюють їхні дані, приписуючи голоси чинному президенту», – зазначає на своїй сторінці у ФБ політичний експерт Олександра Решметділова.

Її слова підтверджує й експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко. Так, у своїй колонці на «Українській правді» він констатує, що всупереч вимозі Закону України щодо заборони поширення у день тиші та безпосередньо у день голосування всякої соціологічної інформації, у соцмережах розповсюджується дані про поточний хід та результати опитування виборців на виході з дільниць. Оприлюднені цифри дозволяють стверджувати, що даними екзит-полів маніпулюють на користь Петра Порошенка.

«Інтерв’юери, які ведуть прямі опитування, дізнаючись про поточні результати, що, за допомогою «витоків» з центральних офісів соціологічних служб, стають «широковідомими у вузьких колах політтехнологів», констатують, що ці дані дедалі сильніше відрізняються від надісланих ними безпосередньо з дільниць. Таких «аномальних» дільниць більшає, як і обурених учасників опитування», – констатує Матвієнко.

Источник:

Новости по теме

Обзор популярного игрового зала «Космолот»

Является ли интернет портал надежным и можно ли ему доверять, вопрос который интересует тысячи азартных поклонников в СНГ?

Обзор мифических предрассудков в сфере азартных иг

Среди предрассудков, которые существуют относительно казино или относительно их роли в сфере азартных игр, есть намного больше мифов, чем перечисленные ниже.

Бонус-код и другие акции для Эстонии

Букмекер, известный во всем мире международный лидер среди ставок на спорт, был основан еще в 2000 году.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты