Загрузка...

Главная » Украина » Спорт
Просмотров 41   КомментариевКомментарии

Віктора Коржа обрано головою Координаційної ради динамівських організацій

Сьогодні, 13 грудня, відбулось засідання Міжнародної Координаційної ради динамівських організацій, присвячене 95-річчю створення ФСТ «Динамо» України.

Сьогодні, 13 грудня, відбулось засідання Міжнародної Координаційної ради динамівських організацій, присвячене 95-річчю створення ФСТ «Динамо» України.

У святковому заході, який відбувся у приміщенні Будинку футболу, взяли у часть представники Азербайджану, Болгарії, Казахстану, Молдови, Білорусі, Латвії, Киргизстану та Монголії.
«95 –річчя ФСТ «Динамо» – вагома подія, зважаючи на ту роль, яку відіграє товариство в системі українського спорту та підготовки атлетів найвищого рівня. І мені дуже приємно привітати в Києві наших іноземних колег. Адже їхня увага і візит – свідчення визнання нашої діяльності на міжнародному рівні», – підкреслив перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж.

Очільник товариства проінформував учасників зустрічі про підсумки діяльності «Динамо» впродовж останніх років. «Внесок динамівських спортсменів у розвиток спорту дуже вагомий. Лише за роки незалежності понад 800 атлетів взяли участь в Олімпійських іграх, здобуто 68 медалей. На європейських іграх – 2019 завойовано 19 нагород». За його словами, незважаючи на непросту ситуацію в країні, в «Динамо» активно розвивається дитячий спорт (працює 13 спортивних шкіл, в яких займаються понад 4 тисячі дітей).

Під час зустрічі обговорювалися також питання антидопінгової політики, міжнародної співпраці в сфері дитячого спорту, оздоровлення, організації спільних заходів. Зокрема, було прийнято рішення щодо проведення міжнародного турніру з мініфутболу наступного року. Крім того, представники делегацій поділилися досвідом щодо розвитку спорту та специфіки роботи фізкультурно-спортивних товариств у зарубіжних країнах.

Розглядалося питання обрання керівних органів міжнародного об’єднання. Віктора Коржа було обрано головою Коордради динамівських організацій.

Источник:
Тэги: Корж

Новости по теме

В Афганистане солдаты убили своих сослуживцев и перешли на сторону боевиков

Семь солдат сбежали к талибам, забрав с собой имевшееся на блокпосту оружие и боеприпасы.

Зеленский почтил память ликвидаторов аварии на ЧАЭС

Вместе с президентом в мероприятии приняли участие председатель Верховной Рады Дмитрий Разумков и премьер-министр Алексей Гончарук.

В США отложили введение новых пошлин для Китая

Вашингтон планировал ввести дополнительные пошлины на определенные товары из Китая с 15 декабря.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты