Главная » Украина » Политика
Просмотров 8980   КомментариевКомментарии

Атаманюк Юрій Анатолійович: генерал-майор податкової служби йде в політику

Атаманюк Юрій Анатолійович має 20-річний досвід роботи в податкових структурах, очолює асоціацію платників податків України.

Біографія

Народився 5 травня 1974 року в Вінниці.

Освіта

Після закінчення середньої школи у Вінниці вступив до Вінницького педагогічного університету, який з відзнакою закінчив у 1996 році, отримавши диплом вчителя математики.

На цьому освіту Атаманюк не закінчив і вступив до Київського державного торговельно-економічного університету на спеціальність «фінанси і кредит». Але двох освіт теж здалося мало, і він закінчив ще й Київський державний університет за спеціальністю «міжнародне право».

Кандидат економічних наук.

Сім’я

Одружений на Олені Атаманюк, батько трьох синів.

Кар’єра

З трьома вищими освітами Юрій Атаманюк в 1996 році почав свою трудову діяльність рядовим співробітником міліції, але його кар’єра стрімко пішла в гору і вже в 2000 році він стає начальником відділення податкової міліції ДПА у Вінницькій області.

У 2000-2001 роках обіймає посаду заступника голови ДПА в Рівненській області.

У 2001-2005 роках Юрій Атаманюк працює першим заступником начальника ДПІ, начальником відділу податкової міліції ДПІ в Харківському, Дарницькому, Деснянському районах в місті Києві.

У 2005-2010 роках стає заступником начальника управління податкової міліції ДПА в Києві, після чого піднімається до посади заступника начальника головного управління податкової міліції ДПС України. Далі, до 2015 року – вже займає посаду першого заступника начальника головного управління податкової міліції ДПС України, після ліквідації якої на X з’їзді Всеукраїнської громадської організації АПНУ обирається на посаду першого віце-президента ВГО АППУ (Асоціації платників податків України).

Має звання генерал-майора податкової міліції, почесне звання «Заслужений економіст України». Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

На дострокових парламентських виборах 2019 року Юрій Атаманчук йде до Верховної Ради за списками партії «ВО «Батьківщина».

Источник:
Тэги: Украина, Общество, Политика, Юрий Атаманюк, микаель саакашвили, гия загарадзе

Новости по теме

СМИ: Новоназначенец СБУ Андрей Наумов. Человек Яремы с мутными активами и личным массажистом

Несколько недель назад временно исполняющий обязанности главы Службы безопасности Украины (СБУ), Иван Баканов назначил Наумова Андрея Олеговича заместителем начальника Главного управления по борьбе с коррупцией и организованной преступностью «К» СБУ.

Дело «Роттердам+» – попытка главы НАБУ сохранить свою должность и прикрыть новую схему Коломойского, – журналисты-расследователи

Делом о «Роттердам+» Артем Сытник пытается сохранить свои позиции во главе НАБУ и одновременно прикрыть новую схему Игоря Коломойского.

Сладкий подкуп от Шахова — почему важно не допустить искажения результатов выборов на Луганщине

Все эти факты были зафиксированы на фото и видео, об этом было известно в ЦИК и правоохранительным органам.

blog comments powered by Disqus
Новости | Слоты
Новости | Слоты