Повітряні сили пояснили, чому російські ракети вдарили по Києву до сигналу тривоги
Читати цю новину російською мовою
У ЗСУ немає ефективних засобів щодо виявлення та знищення балістичних ракет
Росія 14 січня атакувала Київ ракетами, що летіли з північного напрямку по балістичній траєкторії, яку важко відстежити радіолокаційними засобами.
Про це повідомила Українська правда з посиланням на речника Повітряних сил Юрія Ігната.
«Скоріш за все, це ракети, які летіли по балістичній траєкторії. З північного напрямку. Балістика не є доступною, щоб ми її виявляли і збивали», – пояснив він.
За словами Ігната, спеціалісти вивчатимуть за уламками, який саме тип ракет застосував ворог у суботу. Але очевидно, що це були або балістичні ракети, або зенітні ракети С-300, які летять по балістичній траєкторії.
Оповіщення про ракетну небезпеку надійшло із запізненням через відсутність радіолокаційних даних та інформації з інших джерел.
На жаль, у Збройних силах України немає ефективних засобів щодо виявлення та знищення балістичних ракет, наголосив Ігнат.
- 303
- 14.01.2023 11:37
Коментарі до цієї новини: