Вночі Україну атакували «Шахеди»: збито 16 із 21
Читати цю новину російською мовою
Вночі російські війська завдали по населених пунктах України чергового масованого авіаційного удару безпілотниками Shahed-136.
Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.
За попередньою інформацією, 16 дронів із 21 запущеного було знищено.
За інформацією Київської міської військової адміністрації, усіх безпілотників, виявлених у повітряному просторі навколо Києва, було знищено.
Обійшлося без жертв та руйнувань.
Також роботу ППО підтвердили у Житомирській та Хмельницькій областях.
Де саме були прильоти – поки що не повідомляється.
- 121
- 22.03.2023 07:56
Останні новини
Україна
Микола Удянський: кримінальні справи, зв’язки з Росією, відмивання грошей та легалізація корупційних активів – розслідування
10:39
Україна
На Одещині за сприяння високопосадовців КМУ готують рейдерське захоплення стратегічного морського порту Ізмаїл
21:46
Україна
Перші 100 днів: глава Запорізької ОВА Малашко розповів про кадрові зміни, плани після деокупації та відновлення області
18:40
Україна
Ексводія Ігоря Мізраха безпідставно обшукали у справі про рейдерське захоплення Хорольського заводу дитхарчування — адвокат
20:17
Головне
Киев |
Погода на 10 дней от sinoptik.ua
Коментарі до цієї новини: