Військове командування і окупаційна влада Криму продають нерухомість та вивозять родини

Читати цю новину російською мовою
Військове командування і окупаційна влада Криму продають нерухомість та вивозять родини
Російське командування та окупаційна адміністрація Криму дуже активно продають нерухомість і вивозять свої сім'ї з півострову.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив в ефірі телеканалу «Freeдом».

«Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переймайтеся, усе спокійно, усе під контролем… Але це вже як мем про те, що «спецоперація» йде за планом… Пов’язані з росіянами сім’ї вивозять, і дуже активно. І це привід задуматися всім іншим, хто пов’язав свою долю зі злочинним путінським рашистським режимом. Крим краще покидати, доки така можливість є», – розповів він.

Представник воєнної розвідки нагадав, що напередодні місцеві жителі почули на FM-станціях попередження про те, що їм необхідно готуватися до виїзду.

Юсов вважає, що попередження стосується тих кримчан, які співпрацювали з окупаційною владою.

«Для того, щоб там був мир і порядок, півострів необхідно деокупувати і повернути туди законну українську владу. Власне, повернути Крим у рідну українську гавань, що обов’язково й відбудеться найближчим часом. Тому всім тим, хто працює на Росію, справді найближчим часом краще покинути територію українського Криму», – заявив Юсов.

  • 162
  • 24.03.2023 12:58

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода