Терміновий закон про повістки в РФ – підготовка до другої хвилі мобілізації на війну

Читати цю новину російською мовою
Терміновий закон про повістки в РФ – підготовка до другої хвилі мобілізації на війну
Кремль до останнього намагався уникнути другої хвилі мобілізації, сподіваючись обійтися контрактниками, але проблему не вирішив, тому фактично закрив для чоловіків кордон на виїзд із країни.

Про це заявив російський політолог та екс-спічрайтер президента РФ Володимира Путіна Аббас Галлямов в ефірі програми «Воздух».

«Схоже, що відповідальність за призов було покладено на Медведєва, з’являлася інформація про те, що він проводив нараду з цього питання. Вочевидь, набрати добровольців не вдалося, і вони вирішили провести мобілізацію, бо гарматного м’яса не вистачає. Якби був хоч один шанс обійтися без мобілізації, вони б це зробили», – зазначив він.

На думку експерта, мобілізація призведе до різкого сплеску невдоволення.

Опитування «Левади» показують, що якщо у перші місяці за війну до перемоги та за мирні переговори висловлювалася рівна кількість громадян (близько 44%), то після першої хвилі мобілізації вже 60% за мир, і лише третина — за продовження війни.

«Зараз запит на мир ще більше збільшиться», — спрогнозував політолог.

Незважаючи на те, що прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сьогодні заявив, що жодної мобілізації не буде, Галлямов упевнений, що Кремль до неї готується.

«Протестна ситуація назріває і колись, звичайно, прорве», — зауважив експерт.

  • 210
  • 11.04.2023 20:01

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода