Директор ЦРУ таємно відвідав Україну: обговорював план мирних переговорів до кінця року

Читати цю новину російською мовою
Директор ЦРУ таємно відвідав Україну: обговорював план мирних переговорів до кінця року
Під час таємного візиту в Україну директора ЦРУ Вільяма Бернса на початку цього місяця українська влада розкрила йому стратегію повернення окупованих Росією територій і початку переговорів про припинення вогню з Москвою до кінця року.

Про це повідомило The Washington Post з посиланням на джерела.

За інформацією видання, поїздка Бернса, про яку раніше не повідомлялося, включала зустрічі з президентом Володимиром Зеленським та вищим керівництвом української розвідки.

Метою візиту було підтвердити прихильність адміністрації США щодо обміну розвідувальними даними, які допоможуть Україні захистити себе.

Публічно українські посадовці висловлювали розчарування з приводу критики темпів контрнаступу, які до цього часу мали місце.

Але, як твердять джерела, в приватних розмовах військові планувальники в Києві передали Бернсу та іншим «бичачу» впевненість у тому, що їхня мета – відвоювати значну територію до осені; перемістити артилерію і ракетні системи до кордону з контрольованим Росією Кримом; просунутися далі на схід України, а потім розпочати переговори з Москвою вперше після того, як мирні переговори зірвалися в березні минулого року.

«Росія піде на переговори лише тоді, коли відчує загрозу», – сказав високопоставлений український чиновник.

ЦРУ відмовилося дати оцінку Бернсом перспективам наступу.

  • 223
  • 01.07.2023 07:51

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода