Версія НАБУ: Гроші Артема Шило відмивались через мережу салонів краси 365 STUDIO подружжя Ірини Попової за допомогою відомих брендів та блогерів

Читати цю новину російською мовою
Версія НАБУ: Гроші Артема Шило відмивались через мережу салонів краси 365 STUDIO подружжя Ірини Попової за допомогою відомих брендів та блогерів
Детективів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) зацікавив бізнес та зв'язки колишньої дружини Артема Шило Ірини Попової, яка через мережу своїх салонів краси 365 STUDIO та продукцію, яку нібито там реалізовувала, як писали ЗМІ

Детективів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) зацікавив бізнес та зв’язки колишньої дружини Артема Шило Ірини Попової, яка через мережу своїх салонів краси 365 STUDIO та продукцію, яку нібито там реалізовувала, як писали ЗМІ, допомагала екс-чоловіку відмити мільйони гривень.

Після гучного арешту колишнього екс-керівника одного з департаментів СБУ та позаштатного радника ВП Артема Шило, звинуваченого у розкраданні коштів «Укрзалізниці» на закупівлях трансформаторів, НАБУ також детально перевіряє, куди могли йти гроші від цієї злочинної схеми.

Слідчих, як і журналістів, зацікавив бізнес дружини Шило Ірини Попової, який почав стрімко розвиватися останніми роками після заміжжя.

Ще більше питань викликав і бізнес дружини спецслужбиста. До того, як одружитися з ним, вона керувала маленьким манікюрним салоном у спальному районі столиці. І у соцмережах скаржилося не непросте життя. І вже потім, вийшовши заміж за Шило, вона почала розвивати мережу своїх салонів.

Один із салонів почали будувати у травні 2022 року. Тоді ж, за версією слідства, Шило допоміг у проведенні тендеру на закупівлю трансформаторів. У середині ТСН зустрічають троє співробітників, стійка з продажу косметики та бар з алкогольними напоями. Вартість послуг – значно вища за середні по місту. Наприклад, проста жінка стрижка коштує півтори тисячі гривень. Чоловіча – на сто гривень дорожча. Жодного клієнта ми не побачили», – пишуть журналісти ТСН.

Джерело в НАБУ підтверджує здогади журналістів щодо того, що бізнес Ірини Попової за відсутності клієнтів був збитковим і лише ширмою для відмивання коштів. Згідно з бухгалтерією та фінансовими звітами бізнесу Ірини Попової, значні кошти могли легалізуватися нібито від продажу послуг та товарів низки косметичних брендів через салони 365 STUDIO (ТОВ «365 Студія») та інтернет-магазин, проте за фактом практично всі продажі косметики та послуг були лише на паперу.

«Слідство має в своєму розпорядженні дані, що в схемі брали участь ряд блогерів і знайомих Ірини Попової, які рекламують косметичні товари і отримують за це гроші і подарунки, а також дистриб’ютори косметики, які поставляють свої товари в салони екс-дружини Шило», – зазначає джерело в НАБУ.

За його словами, йдеться, зокрема, про дистриб’ютора косметики Philip Martin’s, продукція якого у значних кількостях по паперах нібито реалізовувалась через салони та інтернет-магазин 365 STUDIO.

Цей факт також підтверджує публікації Ірини Попової в соцмережах, де вона і блогер Ліна Христофорова (Lina Khrystoforova), а також інші блогери, активно рекламують косметику Philip Martin’s та продукцію інших брендів.

Як зазначило джерело в НАБУ, зараз слідство продовжує перевіряти контакти та зв’язки Ірини Попової, тому не виключено, що найближчим часом питання виникнуть і до її бізнес-партнерів.

Источник: Власти.нет

  • 124
  • 25.04.2024 12:52

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода