СБУ запобігла замаху на Сергія Стерненка: нападницю затримано
Читати цю новину російською мовою
Служба безпеки України (СБУ) запобігла вбивству відомого громадського активіста, волонтера та блогера Сергія Стерненка.
Як повідомила пресслужба СБУ, сьогодні на нього було скоєно замах із застосуванням вогнепальної зброї. Завдяки оперативним і професійним діям співробітників СБУ нападницю затримали на місці злочину.
Життю Сергія Стерненка наразі нічого не загрожує. Про це також повідомив сам активіст у соцмережах, подякувавши СБУ за швидку реакцію: «Якби не вони — я б нічого вже не міг писати».
Наразі тривають оперативно-слідчі дії для встановлення всіх обставин інциденту та мотивів нападниці. СБУ обіцяє надавати додаткову інформацію про перебіг розслідування.
Цей замах став черговою спробою атакувати Стерненка, який раніше пережив три замахи у 2018 році в Одесі. Тоді розслідування вказувало на можливу причетність місцевих властей і проросійських груп, але організаторів так і не встановили.
- 5
- 01.05.2025 14:17
Останні новини
Головне
Киев |
Коментарі до цієї новини: