На Михайла Маймана скоїли замах у Нідерландах
Читати цю новину російською мовою
Михайла Маймана розстріляли просто посеред вулиці в центрі Європи.
Михайла Маймана розстріляли просто посеред вулиці в центрі Європи. Про це повідомляє видання Noordhollands Dagblad.
В четвер на Михайла Маймана було скоєно замах: зловмисник випустив шість куль, три з яких влучили в ціль. Чоловік зараз перебуває у важкому стані в лікарні.
Поряд з місцем нападу було виявлено розбиту банку з кислотою. Судячи з усього, йому планували плеснути кислоту в обличчя, але, через те, що сусіди почули, що відбувається, у нападників цього зробити не вийшло.
Інцидент стався у місті Заандам, що неподалік Амстердама, у четвер увечері. Поблизу району Голландське Діп перехожі побачили пораненого чоловіка — згодом з’ясувалося, що це Михайло Майман. За свідченнями, потерпілий навіть намагався чинити опір нападникам, попри важке поранення.
На місці злочину поліція виявила перероблений пістолет Zoraki M906 із саморобним глушником — типова зброя, яку часто використовують чеченські бойовики в Європі.
Злочинець утік із місця події на гірському велосипеді. У Нідерландах розповсюджено орієнтування на чоловіка світлої шкіри, у чорній кепці, чорній футболці та коричневих шортах. До розшуків підключено поліцейський гелікоптер.
Источник: Власти.нет
- 0
- 11.07.2025 13:10
Останні новини
Головне
Киев |
Коментарі до цієї новини: