Росіяни посилили штурми на Гуляйпільському напрямку: групи збільшили вдвічі — офіцер ЗСУ
Читати цю новину російською мовоюРосійська армія на Гуляйпільському напрямку в Запорізькій області збільшила кількість штурмових груп у 2–3 рази та посилила мотострілкові бригади штурмовими полками «БАРС».
Про це розповів офіцер відділення комунікацій 154-ї окремої механізованої бригади Артем «Крузак» в ефірі «Радіо Донбас Реалії».
За словами військового, окупанти відправляють на фронт групи, підготовлені до штурмових дій.
«Раніше групи складалися з 2–3 окупантів, зараз — по 5–6 осіб. Кожна обладнана системами РЕБ та озброєна рушницями для відстрілу FPV-дронів».
Артем «Крузак»:
«Це та сама тактика “болотних зомбі”. Більша частина з них просто вибухає ще до того, як доходять до позиції».
Тільки 5 січня в зоні відповідальності його підрозділу зафіксували понад сім таких груп.
Офіцер пояснив: «БАРС» — добровольчі підрозділи з досвідчених військових, які виконують розвідку, штурми та диверсії.
Рельєф на Гуляйпільському напрямку дозволяє росіянам рухатися практично без перешкод. Місто Гуляйполе пошкоджене на 30–40 %: значні проблеми з електромережами, газом та водопостачанням.
Посилення штурмів — частина спроб РФ просунутися на Запорізькому фронті. ЗСУ тримають оборону, завдаючи ворогу втрат.
- 91
- 06.01.2026 10:23
Останні новини
Головне
Киев |


Коментарі до цієї новини: